بسته بندی سیر صادراتی با بهترین قیمت

آنچه در این مقاله می خوانید

بسته بندی سیر صادراتی را می توانید در شکل های مختلف سفارش دهید. امروزه به دلیل مهم شدن مسئله بسته بندی در صادرات محصولات مختلف، این نیاز را ایجاد نموده تا برای گسترش صادرات بیشتر و بهتر به فکر بسته بندی های شیک و خاص صادراتی باشیم. باید در نظر داشته باشید که بسته بندی سیر داخلی و صادراتی متفاوت است.

بسته بندی سیر

سیر را می توان با بسته بندی های مختلف صادر نمود. بسته بندی که در امروزه در بازار های جهانی بیشتر استفاده می شود، بسته بندی توری است. در بازار داخلی سیر را به چند روش بسته بندی می کنند از جمله:

  1. توری
  2. کارتن
  3. سبد

توجه داشته باشید بسته بندی های داخلی مانند توری نیز جنس ان و نوع ان متفاوت است با توری صادراتی. در شکل های زیر می توانید مشاهده نمایید.

بسته بندی سیر صادراتی

بسته بندی سیر صادراتی و دیگر محصولات کشاورزی سفارشی است. به این شکل که مشتری سفارش خود را اعلام می کند که می تواند شامل موارد زیر باشد:

  • کیفیت سیر
  • سایز
  • نوع بسته بندی
  • وزن بسته بندی ها
  • قیمت سیر
  • بارگیری

بعد از اینکه مشخص شد نوع بسته بندی و حجم بسته بندی سیر به سورت صورت شده در می اید و در این توری ها قرار می گیرد.

بسته بندی با قیمت مناسب

ایا در پی تهیه سیر با بسته بندی مناسب هستید؟ صادرات سیر به کشور های اروپایی دارید؟ کشور های مختلف اروپایی و اسیایی سفارش های خود را بسته بندی های مختلف می دهند که به راحتی می توانید با ارتباط با مجموعه سودا سه پیاز با ارزان ترین قیمت تهیه و صادر نمایید.

خرید سیر بسته بندی شده

برای خرید سیر بسته بندی شده و سیر صادراتی می توانید با مدیر فروش مجموعه در ارتباط باشید و سفارش های خود را اعلام نمایید. سیر با قیمت مناسب برای شما طبق سفارش های شما اماده و تحویل داده می شود.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Telegram
Email
WhatsApp

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط
از طریق فرم زیر میتوانید سفارش خود را به ما اعلام کنید تا کارشناس فروش ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرد.