مجموعه سودا شما را به خرید بهترین محصولات موسیر و سیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات سیر به ترکیه و روسیه

آنچه در این مقاله می خوانید...

کشور ترکیهصادرات سیر خشک و سیر تازهصادرات سیر به ترکیهصادرات سیر به ترکیهصادرات سیر به روسیه
صادرات سیر به ترکیه

صادرات سیر به ترکیه و روسیه سالانه از اردیبهشت ماه در کشورمان شروع می شود و استارت می خورد. سیر به دو شکل تازه و خشک در بسته بندی و سورت های مختلف برای این کشور ها به صورت عمده صادر می شود.

صادرات سیر به ترکیه و دیگر کشور های اروپایی در مجموعه سودا سه پیاز انجام می شود. کشور ترکیه یکی از بزرگترین تولید کنندگان سیر در جهان است ولی به دلیل اینکه از صادرکننگان این حوزه نیز است سالانه حجم زیادی سیر وارد می کند. سالانه از ایران هزاران تن سیر به کشور های اروپایی صادر می شود که با مناسب تر کردن بسته بندی ها می توان این حجم را بیشتر نیز افزایش داد.

صادرات سیر به ترکیه

کشور ترکیه

کشور ترکیه کشوری پرجمعیت با بارش های فراوان است. این کشور را می توان کشوری کوهستانی نامید که تقریبا مستطیل شکل است. ترکیه در شرق با کشورهای ایران، نخجوان، ارمنستان، و گرجستان؛ در جنوب شرقی با عراق و سوریه؛ و در شمال غربی (بخش اروپایی) با بلغارستان و یونان همسایه است.

صادرات سیر به ترکیه

صادرات سیر خشک و سیر تازه

سیر در فصول مختلف با توجه به اب و هوا و تغییر فصول به دو شکل تازه و خشک مورد مصرف قرار می گیرد. در کشور ما ایران در فصل بهار و تابستان سیر به صورت تازه برای صادرات بسته بندی و اماده می شود. و فصل پاییز و زمستان موقع صادرات سیر به صورت خشک است. هر دو مدل سیر ایران جز بهترین نوع سیر در منطقه است که خواهان زیادی در کشور های اروپایی دارد.

صادرات سیر به ترکیه

صادرات سیر به ترکیه

کشور ترکیه به دلیل اینکه بین کشور های اسیایی و اروپایی است از لحاظ موقعیت جغرافیایی در منطقه مناسبی قرار دارد. به همین خاطر پلی است مابین کشور های اسیایی و اروپایی و محصولات کشاورزی را از کشور های اسیایی دریافت می کند و بین کشور های اروپایی تقسیم می کند. سالانه صادرات سیر از ایران به ترکیه به صورت تازه و خشک شده انجام می گیرد.

صادرات سیر به ترکیه

صادرات سیر به روسیه

صادرات سیر به روسیه از اردیبهشت ماه هر سال شروع می شود. سیر تازه بعد از برداشت به صورت بابرگ, برک های ان جدا می شود ساقه ان به اندازه مشخص زده می شود و در سایز های مختلف بعد از سورت کردن در بسته بندی های ۵ و ۱۰ کیلویی قرار می گیرند و به مقصد روسیه بارگیری می شوند. سیر ایران علاوه بر صادرات ان به روسیه به کشور های دیگری نیز صادر می شود که به ان ها اشاره می کنیم:

  • قزاقستان
  • ترکیه
  • عراق
  • عمان
  • کویت
  • قطر
  • المان
  • و …

سیر صادراتی همان طور که گفته شد چه به صورت خشک شده و چه به صورت تازه باید سورت شود. سورت کردن سیر نیاز به یک مجموعه مناسب با کادر مجرب است که بتوان سیر را در سایز های مناسب و در بسته بندی های مناسب اماده کنند. برای خرید سیر خشک و سیر تازه سورت شده و بابرگ می توانید با گروه کشاورزی سودا سه پیاز در ارتباط باشید.

صادرات سیر به ترکیه

ابوالفضل کریمی

من در حوزه موسیر و سیر مشغول به کار هستم

مجموعه سودا شما را به خرید بهترین محصولات موسیر و سیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

0 پاسخ به “صادرات سیر به ترکیه و روسیه”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید