صادرات سیر به روسیه | صادرات سیر خشک | سیر تازه

آنچه در این مقاله می خوانید

صادرات سیر به روسیه و دیگر کشور های اروپایی در چه مجموعه ای انجام می شود؟ روسیه یکی از بزرگترین تولید کنندگان سیر است ولی به دلیل شرایط اب و هوایی و جمعیتی که دارد از بزرگترین وارد کنندگان سیر نیز است. روسیه هر ساله هزاران تن سیر از کشور ایران خرید می کند که با مناسب تر کردن بسته بندی ها می توان این حجم را بیشتر نیز افزایش داد.

کشور روسیه

کشور روسیه با جمعیت بالا فرصت مناسبی برای صادرات محصولات کشاورزی کشورمان می‌باشد. کشور روسیه پهناور ترین کشور جهان و از نظر جمعیت هفتمین کشور جهان است. کشور روسیه با ۱۴ کشور اسیایی و اروپایی مرز زمینی دارد و با کشور های پیرامون نیز ارتباط دریایی دارد. بیشتر مناطق این کشور سرد سیر و کم بارش است. به همین سبب کشاورزی در بیشتر مناطق این کشور امکان پذیر نیست. همین علت باعث شده تا شرایط خوبی برای صادرات محصولاتی مانند سیر به وجود اید.

صادرات سیر خشک و سیر تازه ایران

کشور ما ایران به دلیل چهار فصل بودن و شرایط اب و هوایی مناسب در فصل های مختلف اقدام به کشت سیر می کنند و سیر را در بهار و تابستان به صورت سیر تازه و در پاییز و زمستان سیر را به صورت خشک شده برای مصارف داخلی و صادراتی مورد استفاده قرار می دهد. سیر تازه و سیر خشک ایران از کیفیت مناسبی برای فروش برخوردار است که سالانه انجام می شود.

صادرات سیر به روسیه

صادرات سیر به روسیه از اردیبهشت ماه هر سال شروع می شود. سیر تازه بعد از برداشت به صورت بابرگ, برک های ان جدا می شود ساقه ان به اندازه مشخص زده می شود و در سایز های مختلف بعد از سورت کردن در بسته بندی های ۵ و ۱۰ کیلویی قرار می گیرند و به مقصد روسیه بارگیری می شوند. سیر ایران علاوه بر صادرات ان به روسیه به کشور های دیگری نیز صادر می شود که به ان ها اشاره می کنیم:

  • قزاقستان
  • ترکیه
  • عراق
  • عمان
  • کویت
  • قطر
  • المان
  • و …

خرید سیر صادراتی

سیر صادراتی همان طور که گفته شد چه به صورت خشک شده و چه به صورت تازه باید سورت شود. سورت کردن سیر نیاز به یک مجموعه مناسب با کادر مجرب است که بتوان سیر را در سایز های مناسب و در بسته بندی های مناسب اماده کنند. برای خرید سیر خشک و سیر تازه سورت شده و بابرگ می توانید با گروه کشاورزی سودا سه پیاز در ارتباط باشید.

قیمت سیر صادراتی

قیمت سیر صادراتی با توجه به قیمت سیر با برگ در فصل های مختلف سال متفاوت است. با توجه به اینکه کشور ایران تولید کننده سیر به صورت عمده است پس میتوانید در هر فصل از سال سیر را با قیمتی مناسب تهیه کنید و صادر نمایید.

صادرات سیر به روسیه

فروش سیر صادراتی

فروش سیر صادراتی از جمله موارد مهم برای فروش است که باید در سورت و سایز بندی ان دقت نمایید و سفارش خود را به مجموعه هایی که کار ان ها در طول سال این مورد است و یک تجربه بسیار مناسبی دارند بهترین گزینه ها برای خرید است.

صادرات سیر به روسیه

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Telegram
Email
WhatsApp

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط
از طریق فرم زیر میتوانید سفارش خود را به ما اعلام کنید تا کارشناس فروش ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرد.