صادرات سیر تازه و سیر خشک به قطر

آنچه در این مقاله می خوانید

صادرات سیر به قطر به صورت خشک و تازه انجام می شود. کشور قطر نیز مانند دیگر کشور های عربی تمایل چندانی به کشت سیر ندارند و نیاز خود را از دیگر کشور های تامین کننده خریداری می کنند. صادرات انواع سیر با کیفیت مناسب در این مجموعه امکان پذیر است.

صادرات سیر به قطر

کشور قطر

کشور قطر کشوری در جنوب غربی قاره اسیا است. این کشور دادارای ذخایر گسترده گاز طبیعی است. همین امر باعث شده که قطر از ثروتمندترین کشور های جهان معرفی شود. کشور قطر مرز مشترک زمینی با کشور عربستان و مرز ابی با کشور های ایران, کویت, بحرین, و امارات را دارد.

صادرات سیر تازه به قطر

صادرات سیر به قطر

صادرات سیر به قطر به دو شکل زیر در این مجموعه قابل انجام است:

 1. سیر تازه
 2. سیر خشک

صادرات سیر به قطر در بهترین کیفیت و بسته بندی انجام میشود. این کشور به دلیل اینکه کشوری ثروتمند است محصولات مورد نیاز خود را با بهترین کیفیت خریداری می کنند.

صادرات سیر به قطر

کشور های خریدار سیر ایران

کشور های خریدار سیر ایران عبارتند از:

 • روسیه
 • قطر
 • ترکیه
 • کویت
 • عراق
 • گرجستان
 • عمان
 • قزاقستان
 • ترکمنستان
 • و …

صادرات سیر به قطر

صادرات سیر تازه

صادرات سیر تازه بیشترین مصرف را در این کشور دارد. سیر تازه بعد از برداشت به کارگاه می اید و در انجا بعد از سورت از نظر اندازه, رنگ و کیفیت بسته بندی شده و در ماشین های حمل بارگیری می شود. سیر تازه ایران به کشور های مختلف در جهان ارسال می شود.

صادرات سیر به قطر

صادرات سیر خشک به قطر

صادرات سیر خشک در کشور از اوایل پاییز شروع شده و تا فروردین ماه ادامه دارد. سیر خشک ایران نیز از بهترین نوع سیر است. سیر خشک را نیز برای صادرات در اندازه ها و کیفیت های مناسب سورت و بسته بندی می کنیم.

صادرات سیر تازه به قطر

صادرات سیر به روسیه

صادرات سیر تازه و سیر خشک از جمله مواردی است که در بیشتر روزها به روسیه انجام میگیرد و با بالا بردن کیفیت ها میتوان این حجم صادرات را نیز بیشتر نمود. توجه داشته باشید که صادرات سیر از جمله موارد تخصصی است که باید از مجموعه های با تجربه ان را انجام دهید.

صادرات سیر تازه

صادرات سیر در سال ۹۹

صادرات سیر در سال ۹۹ با توجه به موارد و مسائل پیش امده میتواند دو حالت داشته باشد یا صادرات زیادی باشد و یا اینکه با کمترین صادرات در طی این چند سال روبرو شویم چراکه ویروس کرونا میتواند با مشکل روبرو کند این مئله را و بستگی به کاهش پیدا کردن این مورد است.

قیمت سیر تازه در سال ۹۹

قیمت سیر تازه در سال ۹۹ با افزایش روبرو بود و با جلو رفتن این مسئله میتواند کاهش پیدا کند با افزایش سفارش ها و قیمت ها نوسان گیری شوند و با قیمت مناسب عرضه گردند. قیمت سیر در دو مدل با برگ و سورت صادراتی تقسیم بندی می شوند و نوع سورت و سایز ان نیز تاثیر گذار است.

صادرات سیر به قطر

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Telegram
Email
WhatsApp

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط
از طریق فرم زیر میتوانید سفارش خود را به ما اعلام کنید تا کارشناس فروش ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرد.