عرضه سیر صادراتی ممتاز

آنچه در این مقاله می خوانید

عرضه سیر صادراتی ممتاز چگونه انجام می شود؟ سیر صادراتی را از چه مراکزی می توان خرید کرد؟ با توجه به این که سیر یک محصول صادراتی است پس لازم است مراکزی باشند که بتوان سیر را خریداری کرد. بیشترین مصرف سیر در کشور و در بازار های داخلی انجام می شود و درصدی از ان نیز به صورت سورت شده و صادراتی عرضه می شود. سیر ممتاز را برای صادرات از ما بخواهید.

عرضه سیر

عرضه سیر چگونه است؟ شاید این سوال برایتان پیش بیاد که عرضه سیر در کشور چگونه است. سیر یک گیاه مناسب برای کشت در شهر های مختلف کشور است. عرضه سیر مانند دیگر محصولات کشاورزی است و به بازار های بزرگ کشور عرضه می شود و از ان جا پخش انجام می شود. سیر برای مصارف زیر را می توانید به صورت مستقیم و عمده خریداری نمایید:

 • صادرات
 • خشک کردن
 • پخش عمده
 • برای استفاده در ترشی
 • برای پودر کردن

عرضه سیر صادراتی

عرضه سیر صادراتی در کشور توسط مجموعه های مختلف انجام می شود. به دلیل اینکه سفارش ها برای صادرات متفاوت است و بسته بندی ها نیز متفاوت است سورت و اماده سازی سیر طبق سفارش انجام می شود. برای صادرات سیر می توان از دو نوع سیر استفاده نمود:

 • سیر سفید

سیر قرمز بیشتر به صورت تازه برای صادرات استفاده می شود. سیر تازه عمده ان برای کشور روسیه صادر می شود.

 • سیر قرمز

سیر سفید نیز عمده فروش ان به صورت خشک شده است. و یکی از شهر های فعال در ان شهر همدان است.

خرید سیر ممتاز صادراتی و نحوه تهیه

به طور کلی سیر ممتاز را برای صادرات استفاده می کنند. سیر ممتاز سیری است که دارای مشخصات مختلف باشد. از جمله:

 1. کیفیت مناسب سیر
 2. سایز مناسب سیر برای سورت کردن
 3. تندی سیر
 4. بسته بندی سیر

سیر ممتاز و صادراتی را می توانید به صورت مستقیم از این مجموعه تهیه نمایید.

بسته بندی سیر صادراتی

استفاده از سیر در پخت و پز در بسیاری از افراد در سراسر دنیا رایج است و کاربردهای بسیاری دارد. شهرهای شمالی ایران و استان همدان از مراکز برتر کشت سیر در کشور هستند و کشت زیاد این گیاه در ایران باعث شده است که کشور ما مقادیر زیادی سیر را به کشورهای دیگر از جمله روسیه ، عراق ، ترکمنستان و جمهوری آذربایجان صادر کند. فروش سیر بعد از کاشت و برداشت این گیاه به راحتی امکان پذیر است. زیرا سیر یک گیاه علفی است که در آسیای میانه و سپس اروپای شرقی و آسیای شرقی کشت می شود. مجموعه سودا سه با تجربه چند ساله این امکان را ایجاد کرده تا بسته بندی سیر صادراتی در بهترین کیفیت ها را برای شما به ارمغان بیاورد.

عرضه سیر صادراتی

قیمت بروز سیر

امروز علاوه بر ایران ، کشورهایی مانند چین ، کره ، اسپانیا ، مصر ، تایلند ، آرژانتین و ایالات متحده نیز در بازار صادرات این محصول سهم داشته اند. شکل این گیاه مانند پیاز است و علاوه بر مصارف خوراکی آن ، به عنوان دارویی نیز استفاده می شود. شرایط آب و هوایی و انواع مختلف خاک کشت می شود و آفات کمی نیز وجود دارد. گونه‌هایی همچون اهواز ، همدان و مشهد مشهور و با کیفیت هستند و استان خوزستان با سطح زیر کشت حدود ۶ هکتار یکی از مهمترین مناطق تولید سیر در ایران است. خرید و فروش سیر از همدان هم اکنون در بازار رایج است و این سیرها سریعتر از سیر تولید شده توسط استانهای دیگر است. همچنین بهتر است قیمت سیر تازه را همیشه از سیر خشک بدانید، قیمت به روز سیر برای خرید را می توانید با ارتباط با مجموعه مطلع شوید.

عرضه سیر صادراتی

قیمت سیر همدان ۹۸

ایران در گذشته یکی از صادرکنندگان سیر به کشورهای اروپایی بوده است ، اما به دلیل بی توجهی به این محصول امروزه ، سایر کشورها از جمله چین ، کره ، اسپانیا ، مصر ، تایلند ، آرژانتین و آمریکا با بازده بالا و تولید به موقع و بازاریابی به موقع از جمله آنهاست. صادرکنندگان اصلی این گیاه هستند. در نقاط مختلف ایران مانند خراسان ، همدان ، سمنان ، مازندران ، خوزستان ، هرمزگان ، مارکی و سایر مناطق کشور ، کشاورزان اقدام به کاشت سیر اما سبزیجات محلی سیر از همدان ، اهواز ، مازندران و مشهد کرده اند. از نظر تولید سیر از استان های همدان و پر طرفدار است و قیمت سیر همدان در سال ۹۸ بسیار بالا رفت به خاطر مشکلات و ویروس هایی که وجود داشت در کشور.

عرضه سیر صادراتی

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Telegram
Email
WhatsApp

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط
از طریق فرم زیر میتوانید سفارش خود را به ما اعلام کنید تا کارشناس فروش ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرد.