مجموعه سودا شما را به خرید بهترین محصولات موسیر و سیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • 8 − 2 =

صادرات سیر تازه به روسیه | سیر درشت صادراتی با قیمت رقابتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

صادرات سیر در ایرانقیمت سیر تازهصادرات سیر به تازه روسیهسیر درشت برای صادراتقیمت سیر در سال ۹۸خرید سیر مغانخرید سیر تازه قرمزسیر مناسب روسیهسیر تازه سورت شده برای صادرات
صادرات سیر تازه به روسیه

صادرات سیر تازه به روسیه در هر سال باِ با کیفیتی مناسب تر و حجم های سفارشی بیشتر در مجموعه سودا سه پیاز انجام می شود. سیر تازه از محصولات گیاهی صادراتی است که برای صادرات باید کاملا سورت شود و در بسته بندی های صادراتی مشخص قرار گیرد. سیر در این مجموعه از صفر تا صد و از موقع سورت تا پالت بندی و بارگیری در ماشین های یخچالدار انجام می شود.

صادرات سیر تازه به روسیه

صادرات سیر در ایران

صادرات سیر در ایران در طول سال انجام می شود و یکی از دلایل این امر کشت سیر در ایران به صورت عمده است به طوری که در بین کشور های جهان کشور ما رتبه ۱۲ را دارد. صادرات سیر در دو نوع تازه و خشک و در دو رنگ قرمز و سفید انجام می گیرد. مقدار صادرات سیر در ایران سالانه متغیر است و سیر تازه بیشتر از سیر سفید ارسال می شود.

صادرات سیر تازه به روسیه

قیمت سیر تازه

قیمت سیر تازه به دو شکل با برگ و سورت شده می توان بیان نمود. سیر های تازه با برگ به دلیل برگ و ریشه سیر قیمت پایین تری دارند چون دور ریز ان زیاد است و برای بازار های داخلی و برای انبار کردن معمولا با برگ قیمت گذاری و خریداری می شود. قیمت سیر بستگی به کیفیت سیر, سالمی سیر و درشتی ان دارد که برای صادرات بسیار مهم و تاثیر گذار است.

صادرات سیر تازه به روسیه

صادرات سیر به تازه روسیه

کشور روسیه از خریداران عمده سیر ایران است و صادرات سیر تازه به روسیه یکی از کار های هر ساله است. کشور روسیه تقریبا مانند کشور عراق شنناخت خوبی از بازار ایران دارد و تاجران ایرانی نیز با تاجران روس به دلیل خرید و فروش محصولات مختلف کشاورزی با هم روابط مناسبی دارند. از جمله محصولات صادراتی به کشور روسیه در حوزه کشاورزی عبارتند از:

 • گوجه
 • خیار
 • فلفل دلمه
 • کاهو
 • کلم
 • بادمجان
 • سیر
 • هویج
 • سیب
 • سبزی
 • پرتغال
 • نارنگی
 • کیوی
 • و …

صادرات سیر تازه به روسیه

سیر درشت برای صادرات

برای صادرات به کشور های اروپایی مخصوصا سیر باید از لحاظ اندازه در فرم مناسبی باشد و معمولا باید درشت باشد. این مسئله درشت بودن سیر برای کشور روسیه مهم است ولی سایز متوسط و درشت را می پسندد و کشوری مثل ترکیه علاوه بر درشتی سیر شکل ظاهری سیر نیز برای ان مهم است که در مجموعه سودا سه پیاز همه ی این موارد متناسب با کشور هدف رعایت می شود.

صادرات سیر تازه به روسیه

قیمت سیر در سال ۹۸

سیر در سال ۹۸ با همه ی نوساناتی که داشت رو به اتمام است و تقریبا می توان گفت قیمت سیر تازه مشابه سال ۹۸ بود و سیر خشک با توجه به اینکه در سال ۹۷ خریداری نداشت و بسیاری از کشاورزان متضرر شدند ولی در سال ۹۸ قیمت ان تا ۱۳۰۰۰ تومان نیز رفت و بسیار مناسب بود. این مقایسه نشان میدهد که در سال های مختلف متفاوت است قیمت ها و به عرضه و تقاضا بر می گردد.

صادرات سیر تازه به روسیه

خرید سیر مغان

سیر مغان از جمله سیر های تازه با کیفیت است که برای صادرات مناسب است فقط باید توجه داشته باشید که همه ی سیر ها با کیفیت نیستند و محصول کشاورزی با محصول کارخانه ای متفاوت است برای همین باید از مجموعه های متخصص در این زمینه خرید خود را انجام دهید که متضرر نشوید. سیر مغان هم به صورت تازه و هم به صورت خشک بازار مناسبی دارد.

صادرات سیر تازه به روسیه

خرید سیر تازه قرمز

خرید سیر تازه قرمز با بهترین کیفیت برای انبار کردن و برای صادرات قابل تامین میباشد. با کشت سیر تازه قرمز در مزارع وسیع و خرید سیر از کشاورزان این امکان را به وجود اورده ایم تا بتوانیم بهترین محصول را برای صادرات شما مهیا کنیم و کار را برای شما سهل و اسان نماییم. برای خرید سیر تازه قرمز کافیست که با کارشناسان فروش مجموعه در ارتباط باشید.

صادرات سیر تازه به روسیه

سیر مناسب روسیه

کشور روسیه با توجه به اینکه محصولات خود را از کشور های مختلف می تواند تهیه کند و اختیار انتخاب دارد باید کشور ما طبق درخواست ان نمونه ای که نیاز دارد را فراهم و برای ان ارسال نماید. مجموعه سودا سه با تجربه چند ساله در این کار سیر مناسب روسیه را برای شما خریداران فراهم می نماید و با تمام موارد و راهکار های صادراتی ان را ارسال می نماید.

صادرات سیر تازه به روسیه

سیر تازه سورت شده برای صادرات

سیر تازه بیش از نمونه سیر خشک برای صادرات ارسال می گردد که ان را به صورت سورت شده و  با بسته بندی های مناسب ۵ کیلویی و ۷ کیلویی برای صادرات اماده و عرضه مینماییم. سیر باید هم از نظر ظاهری سورت شود و هم از نظر سایز و کیفیت که با بالاترین دقت انجام می گیرد و تمام مراحل صفر تا صد تا بارگیری و پالت در ماشین های یخچالدار انجام می گیرد.

صادرات سیر تازه به روسیه

ابوالفضل کریمی

من در حوزه موسیر و سیر مشغول به کار هستم

مجموعه سودا شما را به خرید بهترین محصولات موسیر و سیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • 13 − 1 =
0

0 پاسخ به “صادرات سیر تازه به روسیه | سیر درشت صادراتی با قیمت رقابتی”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید