مجموعه سودا شما را به خرید بهترین محصولات موسیر و سیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید پرک موسیر خشک شده

آنچه در این مقاله می خوانید...

پرک موسیرخرید پرک موسیرقیمت موسیر در بازار تهرانقیمت یک کیلو موسیر خشکقیمت موسیر در سال ۹۷ خرید اینترنتی موسیرقیمت موسیر خشک شدهمراکز فروش بذر موسیرفروش بذر موسیر تهرانقیمت هر کیلو بذر موسیرفروش پرک موسیر

خرید پرک موسیر خشک شده با قیمت مناسب در مجموعه سه پیاز در طول سال امکان پذیر است. موسیر نیز مانند سیر به صورت اسلایس در می اید که به این برش ها پرک می گویند. پرک های موسیر دارای سایز های مختلف و کیفیت های مختلف هستند که همین امر باعث تغییرات قیمتی می شود.

خرید پرک موسیر

پرک موسیر

به ورقه کردن موسیر اصطلاحا پرک کردن موسیر می گویند که هر ورق یک پرک نامیده می شود. پرک های موسیر دارای سایز های مختلف هستند که این متغیر بودن سایز ها به دلیل اندازه موسیر های تازه است. پرک های موسیر ها می توان به صورت خشک شده به مدت ۱۲ الی ۲۴ ماه نگهداری کرد.

خرید پرک موسیر

خرید پرک موسیر

خرید پرک موسیر را می توان با توجه به چند پارامتر مهم بررسی کرد:

 • نوع پرک

با توجه به اینکه موسیر تازه دارای انواع مختلف است پرک ها انواع مختلفی دارند. به طور مثال موسیر تازه دارای انواع مختلف است و به شکل های مختلف کشت می شود از جمله:

 1. موسیر کوهی
 2. موسیر دیم
 3. موسیر کشت شده

خرید پرک موسیر

 • سایز پرک

پرک در سایز های مختلف تولید می شود و هر کدام برای مصرف های مختلف کاربرد دارند. موسیر را از لحاظ سایز پرک می توان به موارد زیر تقسیم بندی کرد:

 1. موسیر پرک دستچین ( موسیر پلاکی ) این نمونه برای صادرات بیشتر استفاده می شود.
 2. موسیر درهم ( پرک های ریز و درشت ) بیشتر برای ترشی و لبنیاتی ها مصرف دارد.
 3. موسیر خرد شده ( این نمونه برای پودر موسیر مناسب است )

خرید پرک موسیر

 • رنگ پرک

موسیر را اگر بخواهیم از نظر رنگ بررسی کنیم به سه رنگ می توان ان را تقسیم بندی نمود:

 1. موسیر پرک سفید
 2. موسیر پرک کرمی ( زرد )
 3. موسیر پرک قهوه ای ( موسیر افتابی )

خرید پرک موسیر

قیمت موسیر در بازار تهران

قیمت موسیر در بازار تهران چگونه است؟ ایا بازار تهران برای فروش موسیر مناسب است؟ این سوال برای کسانی که کشت موسیر انجام می دهند یک سوال مهم است و باید در جواب گفت موسیر در بازار تهران قیمت مناسبی دارد ولی برای خرده فروشی و برای عمده فروشی راهکار مناسبی نیست.

خرید پرک موسیر

قیمت یک کیلو موسیر خشک

قیمت هر کیلو موسیر خشک با توجه به کیفیت موسیر و رنگ و سایز ان مشخص می شود و نمی توان قیمت ثابتی برای ان در نظر گرفت. برای استعلام قیمت موسیر به صورت عمده می توانید با مجموعه ما در ارتباط باشید.

خرید پرک موسیر

قیمت موسیر در سال ۹۷

سال ۹۷ یکی از سال هایی بود که موسیر دارای نوسانات قیمتی زیادی بود. از جمله دلایل این تغییرات جو موجود بازار کشور و افزایش قیمت دیگر محصولات بوده است. موسیر یک محصول اصلی به شمار نمی اید در محصولات ولی نبود ان نیز بسیاری از افراد و شغل ها را دچار کمبود و ضعف می کند.

خرید پرک موسیر

خرید اینترنتی موسیر

موسیر به دلیل اینکه به صورت خشک شده عمدتا خرید و فروش می شود می توان ان را به صورت خرید اینترنتی در اورد. دوستان از هر کجای کشور و جهان که نیاز به این محصول به صورت عمده دازند می توانند ان را به مجموعه ما سفارش دهند تا با بهترین کیفیت و قیمت به ان ها تحویل داده شود.

خرید پرک موسیر

قیمت موسیر خشک شده

قیمت موسیر خشک شده در طول سال چگونه است؟ ایا قیمت موسیر خشک را از کجا می توان استعلام نمود؟ قیمت موسیر خشک همان طور که گفته شد با توجه به نوع موسیر و نوع تولید متفاوت است. برای همین نوع مصرف خود را مشخص کنید و با همکاران ما در تماس باشید تا از قیمت ها اطلاع پیدا کنید. این را هم در نظر داشته باشید که قیمت موسیر نیز در طول سال متغیر است.

خرید پرک موسیر

مراکز فروش بذر موسیر

بذر موسیر را از کجا خریداری کنیم؟

مراکز فروش بذر موسیر کجا هستند؟ بذر موسیر یا پیاز موسیر را باید توجه داشته باشید که از مراکز مشخص خریداری کنید تا بتوانید بهترین نتیجه و عملکرد را بعد از کشت داشته باشید.

خرید پرک موسیر

فروش بذر موسیر تهران

اگر در تهران هستید و نیاز به بذر موسیر دارید می توانید به نزدیک ترین مراکز فروش ما مراجعه کنید. فروش بذر موسیر و پیاز موسیر برای کشت و استفاده های جانبی موجود است. به دلیل کشت راحت موسیر بسیاری از افراد در پی انجام این کار هستند که بهتر است قبل از انجام مشاوره بگیرند.

خرید پرک موسیر

قیمت هر کیلو بذر موسیر

قیمت هر کیلو بذر موسیر بسیار به صرفه تر از پیاز موسیر است ولی  از یک طرف پیاز موسیر بعد از کشت نتیجه بهتر می دهد. و می توان در کوتاه مدت به نتیجه رسید. از انجا که ما ایرانی ها تحمل و صبر و به برنامه ریزی بلند مدت اعتقاد نداریم از پیاز ان بیشتر استفاده می کنیم.

خرید پرک موسیر

فروش پرک موسیر

فروش پرک موسیر برای مصارف مختلف برای بازار داخلی و صادراتی در این مجموعه قابل انجام و اجرا است. موسیر تازه به برش های مختلف تقسیم شده و به روش های مختلف خشک و اماده می شود که می توانید سفارش های خود را ارائه دهید.

خرید پرک موسیر

ابوالفضل کریمی

من در حوزه موسیر و سیر مشغول به کار هستم

مجموعه سودا شما را به خرید بهترین محصولات موسیر و سیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

0 پاسخ به “خرید پرک موسیر خشک شده”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید