خرید سیر تازه مناسب روسیه | سیر تازه با قیمتی استثنایی

آنچه در این مقاله می خوانید

خرید سیر تازه مناسب روسیه با سورت کاملا دستی و به صورت دقیق در این مجموعه انجام میگیرد. با توجه به تجربه سال های اخیر و صادرات به کشور های مختلف اروپایی این نوید را به تاجران و خریداران میدهیم که با خرید می توانند سفارش های عمده از کشور های خریدار بگیرند چراکه سیر با بهترین کیفیت و قیمت ارائه می شود.

خرید سیر تازه مناسب روسیه

خرید سیر تازه

خرید سیر تازه برای خریداران از فروردین ماه هر سال شروع می شود و تاجران و خریداران می توانند سیر را به صورت علفی یا با برگ و به صورت سورت شده خریداری نمایند. سیر تازه به دلیل کیفیت و طعمی که دارد بسیار مورد استقبال قرار می گیرد و برای کشور هایی که سرما در انجا حکم فرما بوده و امکان کشت نداشتند بهترین خرید محسوب می شود.

خرید سیر تازه مناسب روسیه

خرید سیر تازه مناسب روسیه

خرید سیر تازه مناسب روسیه چه نمونه سیری است؟
با توجه به اینکه کشور روسیه از کشور های اروپایی و پیشرفته است و معمولا محصولات مصرفی در این کشور با کیفیت و بسته بندی های خاص و مناسب عرضه می شود پس این را باید در نظر بگیرید که سیر تازه مناسب روسیه سیری است که دارای سایز مناسب و به صورت کاملا سورت شده و تمیز باشد و ان را در بسته بندی های مناسب سبدی به شکل مرتب قرار دهیم. توجه شود که پالت بندی نیز انجام گیرد که سیر ها جابه جا نشوند و کیفیت خود را تا مقصد حفظ کنند.

خرید سیر تازه مناسب روسیه

قیمت سیر در سال ۹۸

قیمت سیر در سال ۹۸ بسیار دارای نوسان بود و این نوسانات نیز از نیمه دوم شروع شد و مربوط به سیر خشک بود. سیر تازه مانند سال های پیش دارای قیمتی مناسب و با شیب قیمتی ملایم بود و هرچه رو به جلو میرفتیم و سیر تازه کم میشد قیمت ان بالاتر میرفت. قیمت سیر تازه با برگ بسیار متعادل بود و بعد از برداشت و فروش سیر های تازه بازار کمی بهتر شد و سفارش ها افزایش پیدا کرد.

خرید سیر تازه مناسب روسیه

قیمت سیر در سال ۹۹

قیمت سیر در سال ۹۹ چگونه است؟ ایا سال ۹۹ سیر تازه مناسب است برای فروش و یا سیر قرمز؟ با توجه به اینکه سیر یک محصول جهانی است و مختص به یک کشور نیست مسلما هر ساله خریداران خود را دارا می باشد و قیمت ان را کشت کشور های مختلف و عرضه سیر به بازار های جهانی مشخص می کند ولی مسئله مهم این است که با تولید سیر با کیفیت و ارسال ان به کشور های مختلف می توان تضمین خرید سال های بعد را نیز گرفت و باید یک سال را قربانی سال های بعد نکرد و همواره سیر با کیفیت روانه بازار های جهانی کنیم.

خرید سیر تازه مناسب روسیه

خرید سیر سورت صادراتی

خرید سیر سورت صادراتی می تواند بسیار برای یک خریدار کار امد باشد و به دنبال ان سفارش های زیادی را گرفت. سیر سورت شده باید در ابتدای امر سیری که میخواهیم ان را سورت نماییم کیفیت مناسبی داشته باشد و از لحاظ سایز نیز در بهترین کیفیت باشد. بعد از اینکه سیر را به صورت سورت شده در اوردیم باید سیر های درشت را در جعبه ها قرار دهیم و سایز بندی سیر رعایت شود. سیر ها بعد از قرار گیری در جعبه ها بسته بندی می شوند و در پالت بند قرار میگیرند.

خرید سیر تازه مناسب روسیه

قیمت سیر مغان

سیر مغان از جمله سیر های تازه علفی است که در اواخر فصل بهار برداشت می شود و فروش ان با برگ است و مجموعه سودا سه پیاز ان را به صورت سورت و بسته بندی ایجاد می کند. قیمت سیر مغان در سال های مختلف با توجه به بازار فروش و عرضه و تقاضا متفاوت است و در هر سال می توانید با ارتباط با ما ان را خریداری نمایید.

خرید سیر تازه مناسب روسیه

صادرات سیر به روسیه

کشور روسیه از مهمترین و بهترین خریداران سیر از ایران است این کشور سیر ایران را در فصل بهار و تابستان به صورت تازه خریداری می کند و بیشترین حجم خرید را از ایران دارد. با توجه به کیفیت سیر ایران و همچنین قیمت ان می توان گفت که از گزینه های مناسب برای این کشور هستیم. توجه داشته باشید که سیر باید با کیفیت مناسب برای این کشور ارسال گردد تا این خرید مداوم به صورت مستمر ادامه داشته باشد تا بتوان هر ساله به کشت این محصول بپردازیم.

خرید سیر تازه مناسب روسیه

صادرات سیر به ترکیه

از دیگر کشور های اروپایی خریدار سیر ایران کشور ترکیه است که خود این کشور نیز از تولید کنندگان این محصول به شمار می رود و با توجه به اینکه این کشور در موقعیت جغرافیایی مناسبی است علاوه بر صادرات سیر کشور خود در مواقعی سیر را از ایران خرید می کند و به دیگر کشور های اروپایی ارسال می کند. کشور ترکیه سیر را با کیفیتی مناسب تر از بازار روسیه خریداری می کند چراکه خود ان کشور مصرف کننده ان نیست و به دیگر کشور ها ارسال می کند پس باید محصولی بسیار مناسب باشد.

خرید سیر تازه مناسب روسیه

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Telegram
Email
WhatsApp

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط
از طریق فرم زیر میتوانید سفارش خود را به ما اعلام کنید تا کارشناس فروش ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرد.