خرید موسیر خشک پلاک شده

آنچه در این مقاله می خوانید

خرید موسیر خشک پلاک شده را از چه مجموعه ای انجام دهیم؟ موسیر دارای چند نوع است؟ در کشور ما ایران برای استفاده از موسیر به صورت مداوم ان را خشک می کنند که به ان موسیر خشک شده می گویند. برای خرید انواع موسیر خشک شده می توانید با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.

موسیر خشک شده چیست؟

موسیر خشک موسیری است که بعد از خشک کردن موسیر تازه به دست می اید. موسیر خشک شده را به سه روش مختلف خشک می کنند که همین امر باعث به وجود امدن موسیر خشک در کیفیت های مختلف است.

نحوه تولید موسیر خشک شده

موسیر خشک را به چه صورت تولید می شود؟

نحوه تولید موسیر خشک به صورت کلی به این شکل می باشد که موسیر تازه را بعد از برداشت پوست گیری می کنیم. موسیر پوست گیری شده را به برش های مختلف به صورت برش های از بغل تقسیم می کنیم. این موسیر های برش خورده را در افتاب, سایه و یا دستگاه خشک می کنیم. موسیر خشک به این شکل اماده می شود.

خواص استفاده از موسیر

اگر بخواهیم در مورد خواص موسیر صحبت کنیم باید ساعت ها این کار را انجام دهیم, که به چند مورد مهم ان اشاره می کنیم:

 • موسیر برای مقابله با میکروب ها
 • موسیر دوست استخوان های شما
 • موسیر برای هضم راحت غذا
 • موسیر برای پیشگیری از سرطان های گوارشی
 • موسیر برای مقابله با کلسترول خون
 • موسیر حاوی ویتامین های B
 • موسیر برای پوست و مو
 • لاغری و کاهش وزن
 • سرماخوردگی و آلرژی

خرید موسیر خشک پلاک

خرید موسیر خشک پلاک را برای مصارف مختلف انجام میدهند که می توان به مصرف در لبنیات، ترشی، صادرات و … اشاره نمود. برای خرید موسیر خشک پلاک شده می توانید با مجموعه ما ارتباط بگیرید و سفارش خودتان را با قیمت مناسب تهیه نمایید.

موسیر صادراتی

ایا موسیر محصول صادراتی است؟
موسیر را به چه صورت باید صادر نمود؟ گیاه موسیر به دلیل اینکه در مناطق سردسیر بیشتر به صورت خودرو رشد می کند باعث شده در بسیاری از کشور ها این گیاه بسیار به ندرت یافت شود. موسیر را به صورت خشک شده در می اورند و از ان برای صادرات به کشور های مختلف استفاده می کنند. موسیر صادراتی با توجه به کشور های مختلف می تواند از کیفیت های پایین و یا بهترین کیفیت ها برخوردار باشد.

خرید موسیر خشک پلاک

بهترین موسیر برای خشک کردن

برای خشک کردن از چه موسیری استفاده می شود؟
موسیر تازه دارای انواع مختلف است و بر اساس رنگ, اندازه و طعم بسیار متفاوت است. بهترین موسیر برای خشک کردن موسیری است که کم تر زخمی باشد و درشت تر باشد. این نمونه موسیر بعد از خشک شدن قیمت متفاوت تری نیز دارد. ولی در هر صورت موسیر با کیفیت های ضعیف و درجه یک نیاز بازار است و باید از همه نمونه ها تولید شود.

خرید موسیر خشک پلاک

موسیر های صادراتی

موسیر های صادراتی کدامند؟ ایا همه نوع موسیر را می توان صادر کرد؟
می توان گفت به دلیل سطح مالی و فرهنگ هر کشور با کشور دیگری متفاوت است پس نتیجه می توان گرفت که موسیر در کیفیت های مختلف برای صادرات مورد استفاده قرار می گیرد. از انواع موسیر صادراتی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • موسیر پلاک
 • موسیر درهم
 • موسیر افتابی
 • ضایعات موسیر

خرید موسیر خشک پلاک

مجموعه موسیر پلاک

تنها مجموعه فعال در موسیر خشک به صورت عمده می توان گفت که مجموعه سودا سه پیاز است که با ایجاد فضای مناسب این امکان را برای خرید انواع موسیر برای مصارف مختلف ایجاد نموده است. موسیر در تناژ و کیفیت های مختلف به بازار داخلی و صادراتی قابل عرضه می باشد.

خرید موسیر خشک پلاک

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Telegram
Email
WhatsApp

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط
از طریق فرم زیر میتوانید سفارش خود را به ما اعلام کنید تا کارشناس فروش ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرد.