مجموعه سودا شما را به خرید بهترین محصولات موسیر و سیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید فروش سیر خشک شده

آنچه در این مقاله می خوانید...

سیر خشک در کشورخرید فروش سیر خشکشهر های کشت کننده سیرمصارف سیر خشک در کشورقیمت سیر خشک همدانخرید و فروش سیر همدان استان همدان،سولانخرید سیر خشک
خرید فروش سیر خشک

خرید فروش سیر خشک شده در مجموعه سودا سه پیاز انجام می شود. سیر خشک از جمله چاشنی های پر مصرف در ایران و جهان شناخته شده است. خرید فروش سیر خشک در بسته بندی های مختلف و کیفیت های مختلف برای مصارف مختلف در این مجموعه موجود است. سیر خشک به دلیل اینکه قابلیت نگهداری بالاتری نیز دارد بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

سیر خشک در کشور

سیر خشک همان طور که مصرف بالایی در کشور دارد این امکان را ایجاد کرده تا در شهر های مختلف سیر کشت شود. سیر خشک در کشورمان تا بهار وجود دارد و می توان گفت با کشت فراوان این محصول را در طول سال می توانید تهیه کنید. سیر خشک کشور اگر کیفیت خود را بالا ببرد و از متخصصان در کشت ان بهره بگیرند این پتانسیل را دارد که به کشور های مختلف صادر شود.

خرید فروش سیر خشک

سیر خشک توسط کشاورزان در سطح های وسیع کشت می شود. عمده ترین سیر خشک در شهر همدان است. سیر همدان از جمله سیر هایی است که بسیار در کشور محبوب است. برای خرید فروش سیر خشک می توانید با مجموعه ما در ارتباط باشید تا بتوانیم گامی در پیشرفت این محصول برداریم و ان را به کشور های مختلف عرضه کنیم.

شهر های کشت کننده سیر

شهر های مختلفی در کشت سیر سفید و سیر قرمز فعال هستند که می توان به تعدادی از ان ها اشاره نمود:

 • همدان
 • کرمانشاه
 • لرستان
 • خوزستان
 • شیراز
 • اردبیل
 • تبریز
 • کرمان
 • هرمزگان
 • و …

مصارف سیر خشک در کشور

سیر خشک را برای مصارف مختلفی خریداری می کنند. از جمله این مصارف به مواردی اشاره می کنیم:

 • استفاده از سیر در ترشی ها و سیر ترشی
 • استفاده از سیر به صورت تازه در غذا ها
 • استفاده از سیر به عنوان پودر
 • استفاده از سیر در پزشکی و بسیاری از شامپو ها
 • و …

قیمت سیر خشک همدان

اگر می خواهید از مزایای سیر خام لذت ببرید ، باید آن را تازه خریداری کنید. مهمترین چیز هنگام خرید سیر این است که غلاف آن آسیب نبیند. هنگام نگه داشتن غلاف سیر در دست ، باید احساس سنگینی کنید و هنگام فشار دادن آن به آرامی بین انگشتان خود ، باید محکم و سفت به نظر برسید ، نه نرم و مرطوب. غلاف های چروکیده همان مقاومت سیر تازه را ندارند. با ذخیره مناسب ، سیر می تواند یک ماه یا حتی طولانی تر بماند. سیر تازه و بدون پوست را در جای خنک و دور از نور مستقیم آفتاب نگه دارید ، زیرا این کار مانع از جوانه زدن آن می شود و حداقل یک ماه قبل از رشد قالب باقی می ماند. کمی رطوبت و گردش هوا برای تازه ماندن مناسب است ، اما هنگام باز کردن غلاف ، به خاطر داشته باشید که غلاف آن فقط چند روز طول بکشد. هر کس باید از خوردن سیر چینی خودداری کند. این سیرها حاوی سفید کننده و مواد شیمیایی زیادی هستند که برای سلامتی خطرناک هستند. این نکات را در خرید بعدی خود در نظر داشته باشید:

رقمی که خریداری می کنید باید دارای ریشه و ساقه باشد. معمولاً سیرهای چینی برای جدا کردن ریشه ها و سبک تر کردن وزن آنها به ریشه ها ارسال می شوند تا سبک تر شوند.
سیر که سنگین است و به صورت پیاز شکل سالم تر است. سیر چینی کوچکتر و سبک تر است.
سیر خانگی بهتر از سیر چینی است.
برای اطمینان از مصرف سالم سیر بهتر است آن را از کشاورز محلی خود خریداری کنید یا خود آن را پرورش دهید.

خرید فروش سیر خشک

خرید و فروش سیر همدان استان همدان،سولان

سیر را تا حد ممکن خنک نگه دارید (۱۵ تا ۱۸ درجه سانتیگراد) و به دور از نور خورشید. فقط از سیر تازه استفاده کنید. سیر تازه نسبت به سیر یا پودر سیر فواید غذایی و طعمی بیشتری دارد. بنابراین در حد امکان از سیر تازه استفاده کنید. هنگام خرید سیر تازه ، به جستجوی ساقه های سفت و سخت و پوست های بدون شکاف بروید. از سیرهایی که نرم یا چروک به نظر می رسند خودداری کنید. سیر خشک همدان نیز از جمله سیر های درجه یک است که برای تهیه ان میتوانید با ما در ارتباط باشید.

خرید فروش سیر خشک شده

خرید سیر خشک

سیر خشک و بدون پوست را در جای خنک و دور از نور مستقیم آفتاب نگه دارید ، زیرا این کار مانع از جوانه زدن آن می شود و حداقل یک ماه قبل از رشد قالب باقی می ماند. کمی رطوبت و گردش هوا برای تازه ماندن مناسب است ، اما هنگام باز کردن غلاف ، به خاطر داشته باشید که غلاف آن فقط چند روز طول بکشد. هر کس باید از خوردن سیر چینی خودداری کند. این سیرها حاوی سفید کننده و مواد شیمیایی زیادی هستند که برای سلامتی خطرناک هستند. این نکات را در خرید بعدی خود در نظر داشته باشید:

رقمی که خریداری می کنید باید دارای ریشه و ساقه باشد. معمولاً سیرهای چینی برای جدا کردن ریشه ها و سبک تر کردن وزن آنها به ریشه ها ارسال می شوند تا سبک تر شوند.
سیر که سنگین است و به صورت پیاز شکل سالم تر است. سیر چینی کوچکتر و سبک تر است.
سیر خانگی بهتر از سیر چینی است.
برای اطمینان از مصرف سالم سیر بهتر است با مجموعه های مطرح ارتباط بگیرید و سیر خشک خود را برای بازار داخل و صادرات تهیه نمایید.

خرید فروش سیر خشک

ابوالفضل کریمی

من در حوزه موسیر و سیر مشغول به کار هستم

مجموعه سودا شما را به خرید بهترین محصولات موسیر و سیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

0 پاسخ به “خرید فروش سیر خشک شده”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید