مجموعه سودا شما را به خرید بهترین محصولات موسیر و سیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید و فروش سیر خشک همدان در سال ۹۷

آنچه در این مقاله می خوانید...

سیر خشک همدانخرید و فروش سیر خشک همدانقیمت سیر خشک در سال ۹۷ از دلایل کشت زیاد سیر در سال ۹۷اوضاع سیر در سال ۹۸قیمت روز سیرخرید سیر همدان با بهترین کیفیت
خرید و فروش سیر خشک همدان

خرید و فروش سیر خشک همدان در سال ۹۷ در چه مجموعه ای انجام می شود؟ سیر خشک شده خود را کجا به فروش برسانیم؟ با توجه به این که در سال ۹۷ سیر کشت شده در کشور بسیار زیاد بود و کشاورزان با مشکل فروش مواجه می شدند، ما درصدد ان هستیم تا بتوانیم سیر خشک همدان را به صورت مستقیم خریداری کرده و به فروش برسانیم.

سیر خشک همدان

استان همدان یکی از استان های مرکزی کشور است که در امر کشاورزی بسیار فعال است. سیر سفید در بسیاری از شهر های کشورمان کشت می شود ولی با تجربه کردن سیر های مختلف متوجه می شویم که سیر همدان از کیفیت مناسب تری برخوردار است. سیر خشک همدان را می توان از بهترین انواع سیر خشک در کشور دانست.

خرید و فروش سیر خشک همدان

در سال ۹۷ باتوجه به اینکه سیر بسیار زیادتر از مصرف سالانه کشور کشت شده، خرید و فروش سیر خشک همدان برای کشاورزان کمی مشکل شده است. مجموعه سودا سه پیاز این امادگی را دارد که خرید و فروش انواع سیر خشک همدان را به صورت مستقیم و قیمت مناسب انجام دهد. سیر خشک علاوه بر همدان در شهر های دیگری نیز موجود است از جمله:

  • لرستان
  • کرمانشاه
  • کردستان
  • شیراز
  • تبریز
  • هرمزگان
  • اردبیل
  • و …

قیمت سیر خشک در سال ۹۷

با توجه به اوضاع کشور و وجود سیر به اندازه کافی در کشور، باعث شده تا قیمت سیر سیر نزولی پیدا کند و قیمت ان در پایین ترین حد خود بایستد.

محصول تاریخ قیمت( ریال) قیمت سورت شده ( ریال )
سیر تازه شهداد ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ ۱۵۰۰۰ ۳۰۰۰۰
سیر تازه دزفول ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ ۱۲۰۰۰ ۲۵۰۰۰
سیر تازه هرمزگان ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ ۱۳۰۰۰ ۲۸۰۰۰
سیر تازه شهداد ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ ۲۰۰۰۰ ۴۰۰۰۰
سیر تازه مغان ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ ۱۵۰۰۰ ۳۰۰۰۰
سیر تازه مغان ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ ۱۸۰۰۰ ۳۵۰۰۰
سیر تازه مغان ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ ۲۱۰۰۰ ۴۰۰۰۰
سیر اذر شهر ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ ۱۵۰۰۰ ۳۰۰۰
سیر اذر شهر ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ ۲۰۰۰۰ ۴۲۰۰۰
سیر تازه مغان ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ ۲۵۰۰۰ ۴۵۰۰۰
سیر اذر شهر ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ ۲۶۰۰۰ ۴۶۰۰۰
سیر خشک همدان ۱۳۹۷/۰۴/۱۵ ۳۰۰۰۰ ۳۵۰۰۰
سیر خشک همدان ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ ۴۰۰۰۰ ۴۵۰۰۰
سیر خشک همدان ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ ۳۵۰۰۰ ۴۰۰۰۰
سیر خشک همدان ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ ۳۰۰۰۰ ۳۵۰۰۰
سیر خشک همدان ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ ۴۰۰۰۰ ۴۵۰۰۰
سیر خشک همدان ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ ۳۵۰۰۰ ۴۵۰۰۰
سیر خشک همدان ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ ۴۰۰۰۰ ۴۵۰۰۰
سیر خشک همدان ۱۳۹۷/۰۸/۱۰ ۴۰۰۰۰ ۴۵۰۰۰
___ __ __ __

از دلایل کشت زیاد سیر در سال ۹۷

اگر بخواهیم به دلایل کشت سیر در سال ۹۷ اشاره کنیم می توانیم به فروش سیر در سال ۹۶ اشاره نمود که به دلیل اینکه سیر در ان بازه زمانی بسیار کم شد و قیمت بالایی داشت. بسیاری از کشاورزان و مردم عادی جامعه با دیدن اوضاع سال قبل همه رو به کشت سیر اوردند که همین امر باعث زیاد شدن سیر و اشباع بازار داخلی شد. از طرف دیگر به دلیل کشت های نامناسب و سیر های نامرغوب امکان صادرات نیز وجود ندارد.

اوضاع سیر در سال ۹۸

اوضاع سیر در سال ۹۸ چگونه است؟ ایا سیر در سال ۹۸ بهتر می شود؟
به دلیل کاهش قیمت سیر در سال ۹۷ بسیاری از کشاورزان این سوال در ذهنان ها است که سال ۹۸ چگونه می شود و قیمت سیر به چه صورتی شکل می گیرد. با یک تحلیل ساده قیمت سیر و اوضاع سیر را در سال ۹۸ برای شما طبق تجربیات این چند سال توضیح میدهیم. به دلیل قیمت مناسب سیر تازه در سال ۹۷ بیشتر کشاورزان ترغیب شدن که سال اینده سیر را با قیمت مناسب تر تاجران خرید می کنند پس اقدام به کشت سیر به صورت عمده کردند پس سال ۹۸ سیر تازه افت پیدا می کند. ولی سیر خشک به دلیل قیمت پایین در سال ۹۷ این امکان وجود دارد که سیر در سال ۹۷ گران تر شود.

خرید و فروش سیر خشک همدان

قیمت روز سیر

قیمت روز سیر را بسیاری از خریداران سیر به صورت عمده و کشاورزان می خواهند مطلع باشند به همین خاطر مجموعه ما این امکان را برای این عزیزان ایجد کرده تا بتوانید قیمت سیر را بدانید و مطلع باشید که برای خرید و فروش به مشکلی برنخورید.

خرید و فروش سیر خشک همدان

خرید سیر همدان با بهترین کیفیت

سیر همدان به دلیل اسم و برند ان خواهان زیادی دارد به همین دلیل این امکان را به وجود اورده تا کشاورزان زیادی اقدام به کشت سیر کنند. کشت سیر به صورت عمدهه توسط کشاورزان و غیر کشاورزان این مشکل را به وجود می اورد که سیر در کیفیت های مختلف تولید می شود و خریداران برای خرید سر درگم می شوند. مجموعه سودا سه پیاز با تولید سیر با بهترین شرایط این مشکل را حل نموده و سیر های با بهترین کیفیت را عرضه می کند.

خرید و فروش سیر خشک همدان

ابوالفضل کریمی

من در حوزه موسیر و سیر مشغول به کار هستم

مجموعه سودا شما را به خرید بهترین محصولات موسیر و سیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

0 پاسخ به “خرید و فروش سیر خشک همدان در سال ۹۷”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید