موسیر خشک شده به صورت عمده

آنچه در این مقاله می خوانید

موسیر خشک شده به صورت عمده خرید و فروش می شود. ایا به دنبال مجموعه ای برای خرید موسیر خشک شده هستید؟ این مجموعه این امکان را برای شما فراهم کرده تا بتوانید انواع موسیر خشک شده را با قیمتی مناسب تهیه نمایید و برای مصارف مختلف مورد مصرف قرار دهید.

موسیر خشک شده

موسیر امروزه برای نگهداری محصولات و کمتر کردن حجم محصولات از روش خشک کردن استفاده می کنند. مانند بسیاری از میوه ها و خشکبار که به تازگی در بازار کشور جا افتاده است. موسیر یکی از گیاهانی بود که مردم قدیم برای نگهداری ان و استفاده از ان در طول سال ان را خشک و نگهداری می کردند.

موسیر خشک شده

در حال حاضر نیز با توجه به نیاز بیشتر مردم به این گیاه و استفاده متعدد از ان این امر انجام می شود. از موارد مصرفی موسیر می توان به چند مورد اشاره نمود:

  • استفاده از موسیر به عنوان داروی گیاهی
  • استفاده از موسیر برای تهیه ترشی
  • استفاده از موسیر برای استفاده در ماست
  • استفاده از موسیر به عنوان طعم دهنده در غذا ها و بسیاری از سس ها

 

انواع موسیر خشک

موسیر به روش های مختلف تولید می شود و دارای انواع مختلف است که در زیر به چند نمونه از ان ها اشاره می کنیم:

  • موسیر خشک شده پلاکی دست چین
  • موسیر خشک درهم
  • موسیر خشک افتابی
  • موسیر کلنگی یا ضایعات موسیر

موسیر خشک

انواع نام برده هر کدام با توجه به محصول تولیدی و نیاز مورد استفاده قرار می گیرد. برای اینکه بتوانید بهترین انتخاب را متناسب با مصرفی که دارید انجام دهید که در هزینه ها نیز بسیار می توانید صرفه جویی کنید باید با کارشناسان فروش ما خرید خود را مطرح نمایید. موسیر خشک دارای خواص متعددی هست و بسیار شبیه به گیاه سیر است.

موسیر خشک شده

قیمت موسیر خشک

موسیر خشک همان طور که گفته شد دارای انواع متفاوتی است به همین خاطر قیمت های ان ها با توجه به کیفیت موسیر تولیدی و نوع تولید ان متفاوت است که می توانید با تماس با مجموعه از قیمت ها مطلع شوید. به طور مثال موسیر های با رنگ قهوه ای از موسیر های سفید قیمت پایین تری دارند و موسیر های با سایز درشت از موسیر های با سایز متوسط قیمت بالاتری دارند.

خرید موسیر عمده

این مجموعه به دلیل اینکه تولید کننده در حجم های بسیار بالا است موسیر را به صورت عمده عرضه می کند به طوری که برای موسیر تازه از یک تن الی ۱۰۰ تن و برای موسیر خشک از ۵۰ کیلو الی ۲۰ تن قابلیت عرضه را دارد. برای خرید انواع موسیر به صورت عمده می توانید با مجموعه بازار موسیر ایران ارتباط بگیرید.

موسیر خشک شده

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Telegram
Email
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط
از طریق فرم زیر میتوانید سفارش خود را به ما اعلام کنید تا کارشناس فروش ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرد.