مرکز خرید و فروش سیر خشک در کشور

آنچه در این مقاله می خوانید

مرکز خرید و فروش سیر خشک در کشور در شهرهای بزرگ مانند تهران و اصفهان و مشهد و… وجود دارد. سیر دارای خواص متعددی میباشد که میتوان با خشک کردن ان نیز برای فصلهای دیگر که سیر تازه در بازار وجود ندارد از خواص و طعم بینظیر ان در پخت غذاها نیز بهرمند شد. زمان کاشت سیر در مناطق سرد سیری اوایل بهار است ولی در مناطقی که زمستان ملایم دارند، در هر موقع از پاییز می توان به کشت آن اقدام نمود.

مرکز خرید و فروش سیر خشک

مرکز خرید و فروش سیر خشک در کشور

در ایران مراکزی وجود دارد که سیر تازه را با تکنولوژی هایی پیشرفته و یا میتوان به صورت دستی ورق ورق نمود و انرا در افتاب و اگر به صورت ماشینی انجام میشود در دستگاه هایی با حرارت بالا در مدت زمان معین خشک نمود و در بسته بندی هایی با وزن معین در فروشگاه ها و بازار عرضه می نمایند.

سیر خشک و سیر تازه خواص بینظیری دارد از جمله:

  • سیر برای تصفیه خون استفاده می شود.
  • سیر مجاری تنفس و خون را پاک می کند.
  • سیر اثر قابل توجهی در کشتن میکروب سل دارد.
  • سیر روده ها را از عفونتها مخصوصا (اطفال)پاک می کند.
  • برای درمان سینوزیت نیز استفاده می شود.
  • و…

نحوه سفارش سیر خشک

افرادی در ایران و خارج کشور که میخواهند از این خواص بینظیر بهرمند گردند میتوانند با مراجعه به سایت فروش این مراکز از خدمات این سایت بهرمند گردند. در این سایت میتوانند با مشاوران مجرب فروش ارتباط برقرار نمود و با بستن قرارداد با این مراکز سیر خشک بهداشتی و درجه یک را نیز خریداری نمود. در این سایت امکان پرداخت انلاین برای افرادیکه در خارج کشور خواهان سیر درجه یک میباشند وجود دارد. افرادی که در داخل کشور از طریق این سایت با این مراکز ارتباط برقرار میکنند پس از ثبت سفارش در اسرع وقت میتوانند انرا در مکان تعیین شده دریافت نمایند.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Telegram
Email
WhatsApp

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط
از طریق فرم زیر میتوانید سفارش خود را به ما اعلام کنید تا کارشناس فروش ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرد.