مرکز خرید سیر سفید همدان

آنچه در این مقاله می خوانید

استان همدان قطب تولید سیر سفیدکشورمان است که شهر های مختلف ان هر ساله کشت خود را انجام میدهند و موقع برداشت هزاران تن سیر از این مزارع برداشت می شود. سیر همدان دارای کیفیت و ماندگاری مناسبی است به همین خاطر عمده ان را خشک می کنند و برای ماه های اینده و امر صادرات استفاده می کنند.

خرید سیر سفید همدان

خرید سیر سفید همدان از جمله موارد مهم است که از تیرماه هر سال خریداران ان اقدام به تهیه میکنند و این خرید تا فروردین سال بعد ادامه دارد. سیر همدان را معمولا به صورت خشک برداشت میکنند که بتوان ان را بیشتر نگهداری نمود و استفاده بهینه کرد از ان.

خرید سیر سفید همدان

چرا سیر همدان باید خرید کرد؟

سیر همدان به دلیل عطر و طعم بی نظیر ان و همچنین خواص دارویی ان به دلیل نوع کشت و اب و خاک ان منطقه ای امکان را به وجود اورده که خریداران فقط به دنبال سیر همدان باشند. سیر همدان علاوه بر موارد گفته شده برای صادرات نیز بسیار مناسب است.

خرید سیر سفید همدان

بهترین نمونه سیر سفید خشک

بسیاری از خریداران این سوال را مطرح میکنند که بهترین نمونه سیر سفید خشک کدام است؟ باید در جواب ان گفت که سیر همدان به دلیل اینکه سال های سال است که کشت میشود و در نمونه خودش بهترین است و هم در بازار داخلی و هم صادراتی مشتریان ان بسیار راضی بوده اند که همین باعث شده که بهترین نمونه سیر سفید شناخته شود.

خرید سیر سفید همدان

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Telegram
Email
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط
از طریق فرم زیر میتوانید سفارش خود را به ما اعلام کنید تا کارشناس فروش ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرد.