قیمت موسیر در سال ۹۹ | خرید و فروش موسیر خشک و تازه

آنچه در این مقاله می خوانید

قیمت موسیر ۹۹ چگونه است و ایا خرید و فروش موسیر خشم و تازه در سال ۹۹ رو افزایش میرود و یا رو به کاهش میل می کند. خرید و فروش موسیر و پیاز موسیر برای کاشت و توسعه این محصول به طور مستمر و در طول سال در این مجموعه در حال انجام می باشد. در ادامه با روش های خرید و فروش و ارتباط با مجموعه بیشتر اشنا می شوید.

قیمت موسیر در سال 99

قیمت موسیر تازه ۹۸

کشور ما ایران رویشگاه اصلی بسیاری از گونه های گیاهان دارویی با ارزش است. این گونه ها در شرایط طبیعی و با مختصر بارندگی مواد موثره نسبتا بالایی تولید می کنند که با کشت اصولی انها, این میزان قابل افزایش است و با این کار افزایش تولید و صادرات ان را در پی دارد. قیمت موسیر تازه در ۹۸ بسیار مناسب شد و مقدار قابل توجهی از ان نیز برای صادرات استفاده شد.

قیمت موسیر در سال 99

قیمت موسیر در بازار تهران

در حال حاضر گیاهان دارویی در دنیا هم از لحاظ کشت و تولید و همچنین فراوری و محصولات نهایی رشد بسیار زیادی به خود گرفته و استان تهران نیز از این قاعده مستثنا نیست و کاربرد های زیادی در بین مردم پیدا کرده است. قیمت موسیر در بازار تهران به صورت جزئی از طریق عطاری ها و فروشگاه های بزرگ مشخص می شود که عمده خرید ان ها از این مجموعه است.

قیمت موسیر در سال 99

قیمت موسیر در سال ۹۹

نیاز صنعت داروسازی برای به دست اوردن حداکثر مواد موثره گیاهان به حدی است که امکان به دست اوردن ان در طبیعت غیر ممکن است در نتیجه باید این گیاهان در مزارع بزرگ کشت شوند تا جوابگوی صنعت داروسازی و به طبع ان جوابگوی نیاز افراد به داروی گیاهی باشند. مجموعه سودا سه با کشت این داروی گیاهی قیمت موسیر در سال ۹۹ را به یک تعادل نسبی نزدیک کرده و به راحتی می توانید هر مقدار که نیاز به خرید دارید را تهیه نمایید.

قیمت موسیر در سال 99

قیمت موسیر خشک سال ۹۹

تولید گیاهان دارویی در زمینه کشت, عصاره گیری, خشک کردن, بسته بندی و داروسازی اشتغالزا بوده و می تواند در جهت رفع بیکاری نقش موثری را ایفا کند. تولید گیاهان دارویی با توجه به مزایای زیادی که دارد می تواند منبع بزرگی برای ارز اوری به کشور شود. موسیر خشک نیز از جمله این موارد است. قیمت موسیر خشک در سال ۹۹ برای ارسال به کشور های مختلف و همچنین استفاده های داخلی در حد مناسب و معقولی است.

قیمت موسیر در سال 99

قیمت موسیر امروز

موسیر یک گونه اسیایی است  که منشا ان مرکز و جنوب غربی اسیا می باشد. این گیاه که با نام موسیر ایرانی شناخته می شود با شالوت معمولی متفاوت بوده و دارای تنوع ژنتیکی بسیار است. یکی از مهمترین گونه های ان نوع ایرانی است که به صورت خودرو و طبیعی در مناطق مرتفع و با اقلیم خریلی سرد تا نیمه سرد رشد می کنند. قیمت موسیر امروز در انواع تازه و خشک قابلاستعلام است و در هر روز از سال می توانید ان را خریداری کنید.

قیمت موسیر در سال 99

قیمت موسیر تازه در سال ۹۹

موسیر بومی ایران است و به عنوان یک گیاه وحشی در کوه های زاگرس در غرب, جنوب و مناطق مرکزی ایران رشد می کند. قیمت موسیر تازه در سال ۹۹ با توجه به کشت موسیر بیشتر نسبت به سال های قبل در حد تعادل است و قیمت ان افزایش چندانی نداشته است. موسیر تازه برای خشک کردن و موارد غذایی تهیه می شود و یک محصول صادراتی نیز است.

قیمت موسیر در سال 99

قیمت موسیر خشک شده

موسیر خشک به عنوان یک ادویه در صنایع غذایی یا دارو در طب سنتی ایران مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله فواید این گیاه برای بدن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • طبیعت گرم و خشک
 • دافع سنگ کلیه و مثانه
 • کاهش درد مفاصل
 • ضد انگل
 • کاهش فشار خون
 • دیابت
 • سرماخوردگی
 • تب
 • اسم
 • سرطان
 • سردرد

قیمت موسیر خشک شده با توجه به موارد نام برده شده می تواند بسیار مناسب باشد و لازم است که همچنین گیاهی به صورت مداوم در سبد غذایی ما ایرانی ها باشد و از ان استفاده کنیم.

قیمت موسیر در سال 99

قیمت موسیر کوهی

موسیر یک گیاه خودرو است که در خاک های با بافت شنی تا متوسط و غنی از عناصر غذایی, بهترین محصول را میدهد. موسیر کوهی از اواخر فروردین قابل عرضه و فروش است که می توانید با شروع برداشت با استعلام قیمت ان را خریداری کنید. موسیر کوهی باید توجه شود که موقع برداشت به اصل موسیر اسیب نرسانید و این گونه های خودرو را بتوان حفظ و نگهداری کرد.

قیمت موسیر در سال 99

قیمت یک کیلو موسیر خشک

زمان برداشت موسیر در بهار و تابستان است و توجه داشته باشید که موسیر های کشت شده زمان برداشت ان ها در فصل تابستان است که باید همراه با خشک شدن برگ های ان ها اقدام به برداشت شود. موسیر های برداشت شده را به صورت خلال در اورده و ان ها را طبق سه روش خشک می کنند که بسیار می تواند متفاوت باشد. قیمت یک کیلو موسیر خشک در طول سال متفاوت است و معمولا موسیر به صورت عمده به فروش میرود و در عطاری ها و فروشگاه ها می توان ان را به صورت جزئی تهیه کرد.

قیمت موسیر در سال 99

قیمت موسیر خشک سال ۹۸

قیمت موسیر خشک سال ۹۸ نسبت به دیگر نمونه ها بسیار متفاوت بود و با یک جهش قیمتی باعث شد تا در هر کیلوگرم ۳۰ هزار تومان تغییر قیمت ایجاد شود. موسیر خشک در سایز ها و رنگ های مختلف تولید می شوند که هر کدام از ان مشخصات در قیمت تمام شده موثر هستند.

قیمت موسیر در سال 99

قیمت پیاز موسیر

مهمترین عامل در ترغیب به سرمایه گذاری و توجه ویژه به صنعت گیاهان دارویی, گرایش عمومی مردم به استفاده از گیاهان دارویی است. لذا با عنایت به اینکه گیاهان دارویی کشور جز در موارد بسیار محدود, کاملا به صورت سنتی تولید می شوند و از استاندارد های جهانی در روش های جمع اوری, خشک کردن, نگهداری, حمل و نقل و بسته بندی فاصله زیادی دارد لازم است یک حرکت ملی در جهت کاشت و برداشت این محصولات انجام گیرد. قیمت پیاز موسیر برای کاشت این داروی گیاهی با ارزش را می توانید با ارتباط با ما استعلام نمایید.

قیمت موسیر در سال 99

موارد مصرف و کاربرد ها

موسیر تازه و موسیر خشک مصرف بسیار بالایی در صنایع غذایی دارد که تعدادی از ان ها زا بیان می کنیم:
این محصول در صنایع غذایی و ادویه ای به عنوان طعم دهنده و مصلح لبنیات به صورت پودر خشک، ترشی، ماست و موسیر و طب سنتی مصرف میشود. توجه داشته باشید که موسیر برای هر کدام از این موارد باید در یک شکل و نوع متفاوت تهیه شود، پس موقع خرید در صورتی که برای مرتبه اول است که می خواهید مورد استفاده قرار دهید حتما سوال کنید.

خرید و فروش موسیر خشک و تازه

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Telegram
Email
WhatsApp

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط
از طریق فرم زیر میتوانید سفارش خود را به ما اعلام کنید تا کارشناس فروش ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرد.