مجموعه سودا شما را به خرید بهترین محصولات موسیر و سیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • 7 + 6 =

قیمت خرید و فروش عمده موسیر خشک

آنچه در این مقاله می خوانید...

موسیر خشک چیست؟قیمت خرید و فروش موسیرخرید و فروش عمده موسیرقیمت موسیر تازه در سال ۹۸قیمت موسیر خشک در سال ۹۸قیمت بهترین نمونه موسیرخرید موسیر برای مصارف مختلف
خرید و فروش عمده موسیر

خرید و فروش عمده موسیر خشک در کجا انجام می شود؟ موسیر عمده خود را باید از کجا خریداری نماییم؟ قیمت موسیر خشک چه قدر است؟ شاید این ها سوال هایی باشد که در ذهن شما است و می خواهید به جواب ان ها برسید. به دلیل اینکه موسیر خشک از ۴ الی ۵ کیلو موسیر تازه تولید می شود پس مسلما باید حجم زیادی از این موسیر را تهیه کرد تا بتوان موسیر خشک را به صورت عمده تهیه کرد و به بازار عرضه نمود. به همین خاطر معمولا برای تهیه موسیر خشک به مشکل می خورید که می توانید با ما ارتباط بگیرید و حجم مورد نیاز خود را با قیمت مناسب تهیه کنید.

موسیر خشک چیست؟

در ابتدا به این بپردازیم که موسیر خشک چیست و چگونه تولید می شود؟ موسیر تازه را بعد از برداشت عمده ان را به صورت خشک شده در می اورند که مراحل تولید ان را تیتر وار بیان می کنیم.

 1. در ابتدا موسیر تازه را باید تهیه کرد.
 2. ان را پوست گیری کنیم.
 3. موسیر پوست گیری شده را به ورق های نازک و مساوی تقسیم کنیم.
 4. موسیر های ورق شده را در ظرفی ریخته و ان ها را شستشو دهیم.
 5. موسیر های شستشو داده را به سه روش مختلف موجود خشک می کنیم.
 • نکته : البته باید توجه داشت که روش تولید انواع موسیر خشک باهم متفاوت است.

قیمت خرید و فروش موسیر

خریداران این محصول معمولا قیمت برایشان بسیار مهم است. و قیمت این محصول با توجه به اینکه یک محصول فصلی است در ماه های مختلف متفاوت است و قیمت ثابتی ندارد که بتوان ان را درج کرد. به همین خاطر برای گرفتن استعلام قیمت باید با راه های ارتباطی ما در ارتباط باشید. قیمت موسیر خشک با توجه به قیمت موسیر تازه موجود در ان سال قیمت گذاری می شود و مسئله دیگر بحث کیفیت موسیر خشک تولیدی است که دارای انواع مختلفی هستند.

خرید و فروش عمده موسیر

موسیر عمده خود را می توانید به صورت خشک شده و تازه در انواع زیر از مجموعه موسیر ایران تهیه کنید:

 • موسیر خشک پلاکی دستچین شده
 • موسیر خشک پلاکی ریز و درشت
 • موسیر خشک افتابی
 • موسیر خشک شیرین شده
 • ضایعات موسیر
 • و دیگر نمونه های موجود. نمونه های نام برده شده از جمله مواردی است که در این مجموعه بعد از خشک کردن در حجم های زیاد برای صادرات و بازار داخلی به فروش میرسد. خرید و فروش عمده موسیر در پارت های مختلف باعث تخفیف محصول در دیگر پارت های خرید می شود که خریداران از این مورد می توانند بهره مند گرددند.

قیمت موسیر تازه در سال ۹۸

قیمت موسیر تازه در سال ۹۸ چگونه بود؟
ایا نسبت به سال پیش متفاوت بود؟
با توجه به اینکه کشت موسیر در سال ۹۸ بیشتر از سال ۹۷ انجام گرفت انتظار معمول این بود که قیمت ها متعادل تر شود ولی قیمت سال ۹۸ بیشتر متفاوت بود. موسیر تازه در اوایل سال قیمت ان افزایش پیدا کرد و تا فصل پاییز سیر صعودی داشت. قیمت موسیر تازه را در سال ۹۸ و دیگر سال ها با عضو شدن در کانال موسیر این مجموعه و با ارتباط با مسئولان خرید از قیمت ها مطلع گردید.

خرید و فروش عمده موسیر

قیمت موسیر خشک در سال ۹۸

قیمت موسیر خشک نیز در سال ۹۸ با توجه به اینکه قیمت ان با قیمت موسیر تازه رابطه مستقیم دارد به همین دلیل افزایش داشت و سیر صعودی داشت. موسیر خشک در سال ۹۸ کمی فروش ان به نسبت سال های پیش کمتر بود که به احتمال زیاد در اواخر سال به فروش میرسد. موسیر خشک به دلیل اینکه روی ان باید مراحلی انجام گیرد و به عبارتی فراورده شود این امکان برای ان است که قیمت ان از نوع تازه ان بیشتر باشد چراکه ماندگاری ان بالاتر است و حمل ان نیز بهتر انجام می گیرد.

خرید و فروش عمده موسیر

قیمت بهترین نمونه موسیر

قیمت بهترین نمونه موسیر که از نظر اقتصادی موسیر پلاک دستچین را می گویند که برای کشور های عربی و ترکیه ارسال می گردد. این موسیر دارای رنگی سفید و پرک های درشت است که ان را از نمونه های دیگر متمایز می کند. قیمت بهترین نمونه موسیر از مرداد ماه مشخص می شود و تا اسفند ماه به فروش میرسد. موسیر پلاکی را توجه داشته باشید که باید سایز ان درشت باشد و موسیر های شکسته و ریز ان جدا شده باشد برای صادرات به دیگر کشور هاای خریدار.

خرید و فروش عمده موسیر

خرید موسیر برای مصارف مختلف

اگر به دنبال خرید موسیر هستید؟
اگر موسیر را برای مصارف مختلف می خواهید؟
اگر موسیر را به صورت عمده نیاز دارید می توانید با ارتباط با ما ان را تهیه نمایید و مورد مصرف قرار دهید. هر نمونه موسیر در هر موقع از سال فقط با ارتباط گرفتن با یکی از شماره های مجموعه امکان پذیر است.

خرید و فروش عمده موسیر

ابوالفضل کریمی

من در حوزه موسیر و سیر مشغول به کار هستم

مجموعه سودا شما را به خرید بهترین محصولات موسیر و سیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • 10 − 6 =
0

0 پاسخ به “قیمت خرید و فروش عمده موسیر خشک”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید