قیمت خرید موسیر خشک در بازار

آنچه در این مقاله می خوانید

قیمت خرید موسیر خشک در بازار به چه شکلی است؟ قیمت خرید موسیر خشک در بازار های مختلف متفاوت است و مقدار خرید نیز در ان تاثیر مستقیم دارد. خرید انواع موسیر خشک به صورت مستقیم در این سایت امکان پذیر است. برای تهیه ان می توانید با بازار موسیر ایران در ارتباط باشید.

موسیر خشک در بازار

موسیر بعد از خشک کردن ان به شکل های متفاوت در بازار برای مصارف مختلف به فروش می رود. از جمله مصارف موسیر خشک در بازار می توان به چند نمونه از ان اشاره کرد:

  • استفاده از موسیر خشک به عنوان داروی گیاهی

در بسیاری از عطاری ها و فروشگاه های گیاهان دارویی یافت می شود.

  • استفاده از ان برای تهیه ترشی

از ان برای تهیه ترشی موسیر و تهیه ترشی های مخلوط استفاده می شود.

  • استفاده در لبنیات

از موسیر در لبنیات برای تهیه ماست و موسیر و طعم دهنده استفاده می شود.

  • استفاده از ان در سس ها و طعم دنده ها

از موسیر به دلیل طعم مطبوع ان در بسیاری از سس ها استفاده می شود.

قیمت موسیر در بازار

موسیر در انواع مختلف و کیفیت های متفاوت در بازار وجود دارد. برای گرفتن محصول مناسب با قیمت عمده و استثنایی با مجموعه ما در ارتباط باشید. موسیر خشک را از نظر قیمت می توان از بالا به پایین مانند زیر نامگذاری کرد:

  • موسیر خشک پلاک دست چین شده

این موسیر دارای پلاک های یک دست و مناسب است به طوری که به صورت دست چین ان ها را جدا کرده و پلاک های سایز درشت است و بهترین محصول موسیر برای صادرات به کشور های حاشیه خلیج فارس است.

  • موسیر خشک پلاک درهم

این موسیر نیز کیفیت ان مانند موسیر دست چین است و فقط سایز پلاک های ان ریز و درشت است. موسیر سفیدی که دارای پلاک هایی با سایز مختلف است و بیشتر در لبنیات و ترشی از ان بهره می برند.

  • موسیر خشک افتابی

این موسیر دارای رنگی تیره تر نسبت به موسیر پلاکی است. موسیر افتابی در زیر نور افتاب خشک می شود و حساسیت ان نسبت به موسیر سایه خشک نیست به همین دلیل ان را بیشتر در بازار های عراق می توان دید.

این موسیر از موسیر های زخمی شده تهیه می شود . ضایعات موسیر به دو شکل شسته شده و شسته نشده عرضه می گردد که طعم ان مطلئب است و فقط از لحاظ ظاهری قهوه ای رنگ و تیره است. ضایعات موسیر معمولا از برج ۴ الی برج ۱۲ موجود است و می توانید تهیه نمایید.

قیمت خرید موسیر

خرید موسیر خشک

خرید موسیر خشک خود را برای استفاده در انواع لبنیات و صادرات با کیفیت های مختلف میتوانید در مجموعه عرضه موسیر خریداری کنید. موسیر خشک مانند سیر خشک تقاضای بیشتری دارد و ان را به طور معمول از ۶ ماه الی دو سال می توانید نگهداری نمایید. خرید موسیر خشک خود را می توانید در انواع مختلف و کیفیت های متفاوت از این مجموعه انجام دهید.

قیمت خرید موسیر

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Telegram
Email
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط
از طریق فرم زیر میتوانید سفارش خود را به ما اعلام کنید تا کارشناس فروش ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرد.