مجموعه سودا شما را به خرید بهترین محصولات موسیر و سیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش موسیر تازه عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

سیر بهتر است یا موسیرموسیر تازهموسیر تازه بهتر است یا موسیر خشکچه زمانی از موسیر تازه استفاده می شودفروش موسیر تازه
فروش موسیر تازه

فروش موسیر تازه عمده به چه صورتی است؟ موسیر تازه را به صورت عمده نیاز دارید؟ موسیر ( Muscari comosum ) یکی از قدیمی ترین چاشنی ها و دارو های گیاهی است که قدمت ان به بیش از هزاران سال می رسد. از این گیاه در زمان های بسیار قدیم به عنوان غذا و چاشنی استفاده قرار می دادند. امروزه نیز به عنوان چاشنی و ترشی در بسیاری از مواد غذایی استفاده می شود. برای تهیه این گیاه با ارزش می توانید با ما همراه باشید.

سیر بهتر است یا موسیر

سیر خاصیت فراوانی دارد ولی اثرات سیر کوهی بسیار قوی تر از سیر باغی یا کشت شده است. سیر کوهی همان موسیر است که در مقایسه با سیر های کشت شده بوی کمتر و فواید بیشتری دارد. همانطور که می دانید سیر مناطق کویری با اب و هوای گرم و خشک همچون همدان و هرمزگان بوی بیشتر و تیز تری دارند. اما سیر نواحی شمالی به دلیل رطوبت هوا در انجا تندی کمتری دارد. اما برای اینکه از منافع و خواص سیر بتوانیم استفاده کنیم و بوی ان کمتر باشد می توانیم از موسیر تازه یا موسیر خشک استفاده کنیم.موسیر کلیه خواص سیر را در میزان بیشتر حتی دارا است.

تجارت سیر

موسیر تازه

موسیر در ابتدای کار به صورت تازه برداشت می شود, و به موسیر خشک و پودر موسیر تبدیل می شود. موسیر تازه امروزه برای مصارف مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد که چند نمونه از ان را می توان نام برد.

  • استفاده از موسیر تازه به عنوان ترشی
  • استفاده از موسیر تازه در لبنیات
  • استفاده از موسیر به عنوان چاشنی
  • استفاده از موسیر در طب سنتی و پزشکی
  • و …

این دو نمونه موسیر در فصل برداشت موسیر در مقدار و تناژ بالا خرید و فروش می شوند. ایا موسیر کوهی مناسب است یا موسیر کشت شده؟
موسیر کوهی برتری ان نسبت به موسیر کشت شده فقط طعم و تندی بیشتر ان است و موسیر کشت شده دارای سایز درشت تر و برداشت مناسب تر است که این دو گزینه در قیمت و سالمی موسیر بسیار تاثیر گذار هستند.

فروش موسیر تازه

موسیر تازه بهتر است یا موسیر خشک

برای گیاهانی مانند موسیر استفاده تازه و خشک ان با هم تفاوت چندانی ندارد. در فصل برداشت که موسیر به صورت تازه برداشت است بهتر است تازه ان را خریداری کنید و در ماه هایی که موسیر تازه وجود ندارد استفاده از موسیر خشک نیز تفاوت چندانی با موسیر تازه نمی کند و به راحتی قابل مصرف است. پس موسیر را به این دلیل خشک می کنند که بتوانند به صورت مستمر و در طول سال از ان بهره برد.

فروش موسیر تازه

چه زمانی از موسیر تازه استفاده می شود

به طور کلی زمانی از موسیر تازه استفاده می شود که موسیر در حال برداشت باشد که معمولا در فصل بهار و ماه اول تابستان این امر انجام می گیرد. موسیر تازه را در این فصل برای استفاده در لبنیات برای طعم متفاوت ان و استفاده به عنوان ترشی کاربرد فراوان دارد.
فروش موسیر تازه

فروش موسیر تازه

فوش موش موسیر تازه در تناژ بالا و به صورت عمده قابل انجام است. این مجموعه با کشت موسیر به صورت عمده و دسترسی مناسب به موسر کوهی این امکان را برای خریداران این محصول در طول سال فراهم کرده است.
انواع موسیر تازه و خشک در این مجموعه خرید و فروش می شود برای تهیه ان می توانید با مجموعه ارتباط بگیرید.

فروش موسیر تازه

ابوالفضل کریمی

من در حوزه موسیر و سیر مشغول به کار هستم

مجموعه سودا شما را به خرید بهترین محصولات موسیر و سیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

0 پاسخ به “فروش موسیر تازه عمده”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید