فروش عمده سیر سفید ایران

آنچه در این مقاله می خوانید

محبوبیت زیاد انواع مختلف از گونه های متنوع بهترین سیر ایران در میان ایرانیان، امکان فروش عمده و مستقیم و بی واسطه این محصول را فراهم کرده است.
با توجه به این نکته که از دیرباز تا کنون بهترین نوع و اصلی ترین نوع گیاه سیر در منطقه آسیا و در نواحی ایران و افغانستان کشت و برداشت شده است، چرخه فروش عمده سیر اصل ایرانی درجه یک و اعلا در سراسر کشور رونق و گسترش زیادی را شاهد است. در این صورت با رشد روز افزون این نوع از چرخه فروش عمده و مستقیم بدون وجود هیچ گونه واسطه های اضافی موجود در سایر چرخه های فروش، میزان درخواست و تقاضا این محصول ارزشمند و به گفته همگان طلای سفید ناب ایرانی را افزایش می دهد.

منظور از سیر سفید چیست؟

منظور از سیر سفید در کشور ایران سیر همدان است حال سوال پیش میاید که چرا سیر همدان باید بگوییم به دلیل اینکه همدان قطب سیر سفید در ایران است معمولا سیر سفید را سیر همدان میدانند در حالی که کشور های دیگر نیز سیر همدان دارند. در کشور های اروپایی سیر سفید را سیر چینی میدانند چراکه بیشتر خرید های ان ها از سیر های چینی است متاسفانه و این به دلیل ضعف بازاریابی کشور ما و تاجران است.

فروش عمده سیر سفید

سیر سفید در چه فصلی صادر میشود

سیر سفید را معمولا خریداران از فصل پاییز سفارش میدهند و این روند تا بهار ادامه دارد. سیر سفید به دلیل اینکه معمولا خشک میشود و برای فصل های سرد سال نگهداری میشود به طبع فروش ان نیز در همان فصول است. سیر سفید برای صادرات دارای سایز مناسب و همچنین به صورت سورت شده است که میتوانید از این مجموعه استعلام نمایید.

فروش عمده سیر سفید

فروش سیر سفید برای صادرات

سیر سفید در کشور ایران معمولا برای صادر کردن ان از نمونه کاملا خشک ان استفاده میشود. برای کیفیت و صادراتی بودن سیر ملاک های زیادی وجود دارد که باید موقع سورت و بسته بندی برای صادرات رعایت شود از جمله:

  • کیفیت
  • سایز سیر
  • شکل ظاهری
  • و نوع بسته بندی

هر کدام از این موارد با بهترین شکل و طی تجربه در این سال ها با دقت کامل در این مجموعه انجام میشود.

فروش عمده سیر سفید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Telegram
Email
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط
از طریق فرم زیر میتوانید سفارش خود را به ما اعلام کنید تا کارشناس فروش ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرد.