فروش عمده سیر خشک ایران

آنچه در این مقاله می خوانید

عمده سیر خشک را در ایران از کجا باید تهیه کرد؟ فروش عمده سیر به چه صورت است؟ به علت کشت زیاد سیر در کشورمان و نبود سیر تازه و تر در کل ماه های سال سیر را در موقع برداشت به صورت تر مصرف می کنند و مقدار زیاد ان را نیز برای خشک کردن نگهداری می کنند که در بازار داخلی و صادرات از ان ها استفاده می شود. سیر خشک در دو نوع سفید و قرمز وجود دارد و به فروش می رسد.

فروش عمده سیر خشک

سیر خشک در ایران

سیر خشک در ایران از تولید بسیار زیادی برخوردار است و این پتانسیل وجود دارد که در طول سال بتوانید ان را خریداری نمایید. سیر خشک در ایران را میتوانید در دو رنگ سفید و قرمز تهیه نمایید که پر فروش ترین انها نمونه سفید است و برای صادرات و بازار داخل مصرف زیادی دارند.

فروش عمده سیر خشک

سیر سفید خشک

سیر سفید خشک از بسیاری از جهات برای خرید میتواند برای تجار مناسب باشد. سیر خشک به دلیل اینکه قیمت ان مناسب تر است و برای نگهداری نیز مناسب است همین امر باعث میشود که سفارش این محصول بیش از سیر تازه باشد. سیر سفید دارای نمونه های مختلف است که برای صادرات به هر کشور باید سایز ان مشخص شود.

فروش عمده سیر خشک

سیر قرمز خشک

از دیگر نمونه ها که بیشتر به صورت تازه معامله میشود و در بازه های زمانی که سیر تازه کمتر صادر میشود ان را خشک میکنند که همین کار باعث میشود سیر قرمز را نیز خشک کنند. سیر خشک قرمز نیز گزینه مناسبی برای صادرات است چراکه سایز مناسبی دارد و عمدتا درشت است.

فروش عمده سیر خشک

خرید سیر سفید صادراتی

خرید سیر سفید صادراتی خود را میتوانید به این شکل در مجموعه سودا سه ثبت سفارش کنید، در ابتدا نوع سیر و کشور مقصد خودتان را مشخص نمایید و سایز سیری که نیاز دارند را مشخص کنند میتوان شما را بهتر راهنمایی کنیم و سفارش خودتان را با بهترین کیفیت خریداری کنید.

فروش عمده سیر خشک

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Telegram
Email
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط
از طریق فرم زیر میتوانید سفارش خود را به ما اعلام کنید تا کارشناس فروش ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرد.