مجموعه سودا شما را به خرید بهترین محصولات موسیر و سیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 13 + 5 =

فروش سیر قرمز سورت شده صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

سیر قرمز تازهسیر سورت شدهفروش سیر سورت شده قرمزسیر قرمز سورت شده صادراتی چگونه است؟خریداران سیر قرمز سورت شده ایران
سیر قرمز سورت شده

فروش سیر قرمز سورت شده صادراتی در کدام مجموعه انجام می شود؟ سیر را به صورت سورت شده صادراتی می خواهید؟ سیر سورت شده در دو نوع سیر سورت شده به صورت تر و سیر سورت شده خشک عرضه می شود. سیر صادراتی باید دارای سایز مناسب و بدون هیچ گونه زدگی و خرابی باشد و با بسته بندی مناسب تهیه شود که امروزه ۵۰ درصد اگر کیفیت محصول باشد ۵۰ درصد دیگر ان بسته بندی و چینش محصول است.

سیر قرمز تازه

سیر قرمز تازه از اردیبهشت ماه شروع به برداشت می شود و این نمونه سیر از سیر های صادراتی می باشد که به صورت تازه معمولا خرید و فروش می شود. این نمونه سیر به دلیل تازه بودن ان در یک بازه سه الی چهار ماهه به فروش می رسد و بازار فروش ان در فصل بهار و تابستان است و بعد از ان مدت باید به صورت خشک به فروش برسد.

سیر قرمز سورت شده

سیر سورت شده

سیر تازه را بعد از برداشت باید برای صادرات عملیاتی روی ان انجام گیرد, سیر را موقع برداشت به صورت با برگ برداشت می کنند تا کمی ماندگاری ان بالا رود. سیر برداشت شده را باید برگ ان با چاقو زده شود و به اندازه چهار انگشت از ساقه سیر روی سیر وجود داشته باشد تا سیر زود خشک نشود. سیر را بعد از تمیز کردن در سبد های پلاستیکی می چینند که به این کار سورت سیر می گویند البته این نکته را نیز در نظر داشته باشید در این فرایند سیر های ریز جدا می گردند.

سیر قرمز سورت شده

فروش سیر سورت شده قرمز

بهترین سیر تازه برای فروش سیر قرمز است چراکه این نمونه سیر به صورت تازه هم از نظر ظاهری و هم سایز بسیار مناسب تر است. فروش سیر سورت شده قرمز با بهترین نظارت و بهترین کیفیت انجام می گیرد و به کشور هایی مانند روسیه و ترکیه ارسال می گردد, این کشور ها به دلیل سرمای شدیدی که دارند قادر به کشت سیر به صورت عمده نیستند و برای این کمبود سیر به کشور ایران مراجعه می کنند که قیمت ان برایشان به صرفه است.

سیر قرمز سورت شده

سیر قرمز سورت شده صادراتی چگونه است؟

سیر قرمز صادراتی با دیگر انواع سیر در بازار های داخلی متفاوت است به طوریکه سیر قرمز را معمولا برای بازار های داخلی بیشتر با برگ به فروش میرسانند و در مواقع سورت نیز سیر ها دارای ساقه کوتاه هستند ولی در سیر صادراتی قرمز دقت سورت و کیفیت سورت بالا میرود و سیر ها در سایز های درشت به صورت شیک و تمیز در بسته بندی های مشخص قرار می گیرند. برای خرید سیر صادراتی بهتر است که با مجموعه های صادر کننده سیر مانند مجموعه سودا سه پیاز در ارتباط باشید.

سیر قرمز سورت شده

خریداران سیر قرمز سورت شده ایران

سیر قرمز ایران را چه کشور هایی خریداری می کنند؟
ایا سیر ایران خریدار دارد و استقبال می شود برای ان؟ سیر قرمز ایران یکی از انواع مناسب در بازار های جهانی است و کیفیتی مناسب و سایزی درشت دارد که می تواند برای هر کشوری مناسب باشد. از جمله خریداران سیر قرمز ایران کشور های زیر هستند که به ان ها اشاره می کنیم:

  • کشور روسیه
  • کشور ترکیه
  • کشور قزاقستان
  • کشور ترکمنستان
  • کشور های حاشیه خلیج فارس
  • عراق

سیر قرمز سورت شده

ابوالفضل کریمی

من در حوزه موسیر و سیر مشغول به کار هستم

مجموعه سودا شما را به خرید بهترین محصولات موسیر و سیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 13 + 6 =
0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید