مرجع خرید و فروش انواع سیر و پیاز
خانه / دسته‌بندی نشده / فروش سیر خشک شهر سمنان

فروش سیر خشک شهر سمنان

فروش گسترده انواع سیر خشک در تمامی ماه های سال به صورت پیوسته و منظم در حال انجام است. یکی از شهرهایی که در زمینه این نوع فروش فعالیت گسترده دارد شهر سمنان می باشد.

عرضه گسترده سیر خشک

سرانه مصرف سیر در داخل ایران و حتی در کشور های دیگر هر ساله رو به افزایش می باشد. این محصول به دلیل خواص غذایی و دارویی که دارد در بین اکثر مردم طرفداران فراوانی به خود اختصاص داده است. این محبوبیت سبب شده است که امروزه در هر خانواره سیر در سبد غذایی روزانه قرار بگیرد. محبوبیت سیر خشک به مانند سیر ترشی بسیار فراوان شده است. تولید کنندگان این محصول سیر خشک را در بسته بندی های مختلفی به بازار عرضه می کنند. عرضه و فروش گسترده انواع سیر خشک در تمامی ماه هه و فصول سال انجام می شود. شرکت ها و فعالین این محصول با ارزش پخش آن را به صورت پیوسته و کاملا منظم انجام می دهند. شرایط انبارداری مناسب این شرکت ها این امکان را فراهم کرده است که حتی ماه ها پس از برداشت سیر بتوان این محصول را با کیفیت اولیه در اختیار مصرف کننده قرار داد.

فروش گسترده سیر در سمنان

اقلیم آب و هوایی بسیار گسترده در ایران سبب شده است که امکان کشت و تولید انواع سیر درجه یک در بسیاری از نقاط ایران به خوبی فراهم بشود. شهر سمنان یکی از شهر هایی است که محصول سیر مرغوب را به صورت گسترده در طول سال به فروش می رساند. بسته بندی های مختلف در این شهر در اندازه های گوناگون قدرت خرید را بای مصرف کننده بالا برده است. این بسته بندی ها در وزن های ۲۵۰ گری تا ۸ کیلویی وجود دارد. شکل بسته ها از توری های ۲۵۰ گرمی تا سبد های شکیل ۸ کیلویی ممکن است متفاوت باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه کشاورزی سودا سه پیاز
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120954655
آدرس کانال: igarlic@
شماره ثابت شرکت: 02537767709
پست الکترونیکی:info@sowdasepiaz.com

مطلب پیشنهادی

اماده همکاری با شرکت های لبنی

مجموعه ی ما اماده همکاری با شرکت های لبنیاتی در خصوص تهیه موسیر مورد نیاز …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال موسیر کانال سیر