فروش انواع سیر صادراتی درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید

فروش انواع سیر صادراتی درجه یک در چه مجموعه ای انجام می شود؟ سیر از محصولات پر کاربرد و پر مصرف در کشور ما و دیگر کشور های جهان است و سالانه هزاران هزار تن از ان در کشور و دیگر کشور ها به شکل های متفاوت مانند استفاده در ترشی و استفاده از ان به عنوان طعم دهنده ای بی نظیر در بسیاری از غذا ها و فراورده ها انجام می شود.

فروش سیر درجه یک

سیر را می توان به صورت تازه و خشک شده و پودر استفاده کرد که این دلیل هم برای تولید ان در حجم و مقدار زیاد تاثیر می گذارد و باعث می شود که اگر سیر موقع تازه بودن فروش ان انجام نشد ان را نگه داری کنند و موقع خشک شدن با قیمت مناسب که با توجه به افت وزنی که داشته به بفروش برسانند و یا در نهایت ان را به صورت پودر در بیاورند و استفاده کننند.

فروش انواع سیر صادراتی

  • سیر سفید
  • سیر قرمز

فروش سیرفروش انواع سیر

 

سیر در کشور ما در انواع مختلف برای صادرات از سوی کشور های هدف مورد سفارش و خرید قرار می گیرد که به ان می پردازیم. سیر را در شروع برداشت ان تا ماه ها بعد از برداشت ان می توان برای صادرات استفاده نمود. با توجه به چهار فصل بودن کشور ما و کشت سیر در اغلب شهر های ما سیر در ماه های مختلف به صورت تازه و سورت شده و با گذشت زمان به صورت خشک شده مورد مصرف و صادرات قرار می گیرد که می توان به سیر قرمز و سیر سفید اشاره نمود.

فروش سیر

از خواص استفاده از سیر

از خواص بی شمار و معجزه ای سیر می توان به چند مورد از هزاران فواید ان اشاره نمود:

  1.  سیر قلب را در مقابل بسیاری از بیماری ها مقاوم می کند.
  2. از بین برنده باکتری ها و بالا بردن قدرت ایمنی بدن
  3. کاهش دهنده کلسترول خون و رقیق نمودن خون
  4. برای درمان بسیاری از بیماری ها مانند اسم, برونشیت, نقرس, میخچه, سل, و دیگر موارد فواید اشاره کرد.

 

انواع سیر مناسب صادرات

سیر ها از لحاظ رنگ و همچنین کیفیت با هم تفاوت دارند و این دلیل تفاوت به نوع بذر و منطقه کشت مربوط میشود. برای خرید سیر صادراتی باید چند مسئله را بیان کنید و اولین مورد این گزینه است که سیر تازه میخواهید یا سیر خشک و ایا سیر خشک یا تازه را در چه رنگی میخواهید قرمز باشد یا سفید این موارد برای گرفتن سفارش لازم است.

فروش انواع سیر

سیر خشک همدان

سیر خشک برای نگهداری و ارسال بسیار مناسب است به همین خاطر بیشتر خریداران ترجیح میدهند سیر را خشک خریداری کنند که بتوانند به مرور فروش کنند و مشکلی برای سیر ایجاد نشود و کیفیت ان تغییر نکند. سیر خشک همدان را میتوانید در ۹ ماه از سال خریداری نمایید و برای مصرف بازار داخلی و همچنین صادرات مورد استفاده قرار دهید.

فروش انواع سیر

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Telegram
Email
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط
از طریق فرم زیر میتوانید سفارش خود را به ما اعلام کنید تا کارشناس فروش ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرد.