مجموعه سودا شما را به خرید بهترین محصولات موسیر و سیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه سیر درجه یک مازندران در افغانستان

آنچه در این مقاله می خوانید...

پخش عمده سیر ممتاز مازندارن در خارجخریدران خوب سیر مرغوب مازندران در افغانستان
عرضه سیر

عرضه و پخش انواع سیر درجه یک و ممتاز استان مازندران هر ساله به صورت عمده در کشور های همسایه صورت می گیرد. کشور افغانستان یکی از خریداران هر ساله این محصول به شمار می آید.

پخش عمده سیر ممتاز مازندارن در خارج

استان مازندران به دلیل وجود بارندگی های کافی و منابع آبی زیر زمینی مناسب زمینه های خوبی برای تولید گسترده انواع محصولات کشاورزی دارد. بیشترین محصولات کشاورزی تولید شده در شهر های مختلف این استان در حیطه صادارتی قرار دارند. یکی از این محصولات کشاورزی صادارتی انواع سیر درجه یک و ممتاز می باشد. هر ساله بخش عمده ای از سیر مرغوب تولید شده در استان مازندران در کشور های همسایه ایران به صورت گسترده و عمده عرضه و پخش می شود. کیفیت خوب سیر مازندارن دلیل اصلی صادارت این محصول به سایر کشور ها به اعتقاد کارشناسان بخش کشاورزی می باشد. این کارشناسان دلایل زیادی برای کیفیت خوب سیر اصل مازندران در نظر می گیرند. یکی از این دلایل استفاده از بهترین بذر سیر صادراتی در زمان کشت این محصول در استان مازندارن می باشد. کشاورزان با تجربه این استان به خوبی از تنوع انواع بذر سیر در داخل و خارج کشور ایران آگاهی دارند. بذر های هیبرید و اصلاح شده علاوه بر اینکه پتانسیل تولید بالایی دارند در نهایت از کیفیت بسیار مطلوبی نیز بر خوردار هستند. این بذور به خوبی با اقلیم آب و هوایی استان مازندارن سازگاری های خوبی بدست آورده اندو مقاومت نسبی این بذر های سیر مرغوب به انواع آفات و بیماری ها سبب شده است محصول سیر اصل برداشت شده از کیفیت و سلامت بسیار خوبی برخوردار باشد. بذر های هیبرید سیر صادارتی همچنین مقاومت بسیار خوبی به پوسیدگی دارند. این عوامل در نهایت سبب شده سیر برداشت شده از مزارع استان مازندارن بسیار با کیفیت و مطلوب باشد.

خریدران خوب سیر مرغوب مازندران در افغانستان

سیر با کیفیت و صادارتی تولید شده در استان مازندارن در بین سایر کشور های دنیا به خصوص کشور های همسایه ایران محبوبیت های بسیار زیادی دارد. یکی از خریدارن اصلی سیر ممتاز این استان در بین این کشور های همسایه کشور افغانستان می باشد. یکی از دلایل محبوبیت سیر درجه یک مازندارن در این کشور شیوه بسته بندی این محصول می باشد. تولید کنندگان سیر صادارتی این استان پس از برداشت محصول خود اقدام به درجه بندی این محصول بر اساس سایز و اندازه می نمایند. در نهایت سیر اصل در بسته بندی های جداگانه قرار می گیرد. نوع بسته ها بسیار شکیل و با دوام در این استان انتخاب می شود. لیبل های معتبر داخلی و حتی خارجی بر روی بسته های شکیل سیر صادارتی مازندارن از ویژگی های بسیار بارز آن به شمار می آید.

ابوالفضل کریمی

من در حوزه موسیر و سیر مشغول به کار هستم

مجموعه سودا شما را به خرید بهترین محصولات موسیر و سیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید