صادرات موسیر خشک به عراق

صادرات موسیر خشک به عراق در چه مجموعه ای انجام می شود؟ موسیر خشک صادراتی را از چه مجموعه ای تهیه نماییم؟ در کشور موسیر به صورت خشک شده در بازار ها عرضه می شود و عمده سفارش صادراتی ان نیز همین موسیر خشک شده است. موسیر خشک مورد نیاز خود را می توانید از این مجموعه به صورت عمده تهیه نمایید.

صادرات موسیر

موسیر از جمله گیاهان دارویی در کشور است که علاوه بر مصرف عمده ان در بازار داخل برای صادرات نیز از ان استفاده می شود.

  • موسیر عمدتا به صورت خشک شده و یا پودر به کشور های همسایه صادر می شود. کشور های همسایه در دو دسته تقسیم می شوند: یک کشور عراق و دو دیگر کشور ها که سلیقه کشور عراق با دیگر کشور ها متفاوت است.

موسیر خشک

موسیر خشک از موسیر تازه برداشت شده, طی مراحلی تولید می شود.

موسیر خشک را به دلیل سفارش های متعدد و مصارف مختلف به شکل های گوناگونی تهیه می کنند که در زیر به چند نمونه از ان اشاره می کنیم:

  • موسیر خشک پلاک شده دست چین

این موسیر را موسیر درجه یک و سفارشی می گویند و برای صادرات نیز مورد استفاده قرار می گیرد. موسیر دست چین غالبا درشت است و با موسیر های موجود در بازار متفاوت است. کشور های مختلف پیشرفته بر این باور هستند که محصولات مورد استفاده باید در بهترین کیفیت خریداری شوند و بسته بندی های خاصی داشته باشند که همین مسئله باعث شده موسیر به صورت دست چین جدا شود و برای صادرات بسته بندی گردد.

  • موسیر خشک پلاک شده درهم

موسیر درهم نیز به صورت عمده سفارش داده می شود و یکی از پر طرف دار ترین محصولات موسیر خشک است. موسیر خشک درهم دارای رنگی سفید است و یک درجه از لحاظ سایز فقط با موسیر دستچین متفاوت است و در ان پلاک های درشت و ریز را می توانید مشاهده کنید. عمده مصرف این محصول برای لبنیات است.

  • موسیر خشک افتابی

موسیر افتابی که دارای رنگی تیره است.

تیرگی موسیر افتابی به دلیل خشک کردن ان در افتاب است.

بیشتر کشور عراق خواهان ان است و هر ساله اقدام به تهیه ان می کنند. این موسیر طعم بسیار مناسبی دارد ولی از لحاظ رنگ تیره است.

  • موسیر خشک کلنگی

موسیر کلنگی یا ضایعات موسیر ضعیف ترین نوع موسیر خشک است که برای صادرات نیز از ان استفاده می شود.

موسیر ارسالی به عراق

کشور عراق یکی از خریداران اصلی و جدی این حوزه است.

و سالانه اقدام به تهیه موسیر خشک در انواع نام برده شده( موسیر پلاک – موسیر درهم – موسیر افتابی-موسیر کلنگی ) می کند. به دلیل گرم بودن هوا در این کشور استفاده از موسیر که یک محصول سرد است بسیار مورد استقبال است که با ماست مصرف می شود.

خرید موسیر صادراتی

خرید موسیر صادراتی توسط کسانی که در بحث خشک بار فعالیت دارند بسیار شایع است و مشتریان خشکبار مختلف موسیر را نیز سفارش می دهند. برای خرید انواع موسیر خشک شده صادراتی و پودر موسیر صادراتی می توانید با مجموعه ما در ارتباط باشید.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.