مجموعه سودا شما را به خرید بهترین محصولات موسیر و سیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات سیر به روسیه در کشور

آنچه در این مقاله می خوانید...

کشور روسیهصادرات سیر به روسیهسیر مناسب برای صادرات به روسیهفروش سیر سورت شدهصادرات انواع سیرصادرات سیر کشوردلیل خرید سیر از ایران
صادرات سير به روسيه

صادرات سیر به روسیه در کشور سالیانه انجام می شود. کشور روسیه یکی از مشتریان عمده سیر ایران است. این کشور سیر تازه ایران را در تناژ های بسیار بالا خریداری می کند. سیر خشک نیز در فصل زمستان به روسیه صادر می شود.

کشور روسیه

کشور روسیه یکی از کشور های اروپایی است. این کشور پهناور ترین کشور جهان است. این کشور با اقیانوس ارام ،اقیانوس منجمد شمالی، دریای خزرف دریای سیاه و دریای بالتیک مرز ابی دارد. کشور روسیه نهمین کشور پرجمعیت دنیا و هشتمین اقتصاد بزرگ جهان است.

صادرات سیر به روسیه

صادرات سیر به روسیه از کشور های مختلف به این کشور انجام می شود. سیر تازه ایران نیز جزء این کشور های صادر کننده است. بزرگترین خریدار سیر ایران را اگر بخواهیم نام ببریم باید نام روسیه را ذکر کنیم. کشور روسیه با توجه به جمعیتی که دارد سیر مورد نیاز خود را از خرداد ماه شروع به خریداری می کند.

سیر مناسب برای صادرات به روسیه

کشور روسیه با توجه به اینکه خودش جزء بزرگترین تولید کنندگان سیر در جهان است. ولی به دلیل شرایط اب و هوایی که دارند مجبور به خرید سیر از کشور های دیگر هستند. سیر مناسب برای صادرات به این کشور سیر تازه سورت شده می باشد.

فروش سیر سورت شده

سیر سورت شده باید چه مشخصاتی داشته باشد:

  • سیر قرمز یا بنفش باشد
  • کیفیت سیر مرغوب باشد
  • سایز سیر بسیار مهم است
  • سیر در سایز مناسب سورت شود
  • بسته بندی سیر تازه به شکل اصولی
  • بارگیری کردن ان

موارد ذکر شده زیر عضو مواردی است که در مواقع صادرات سیر باید به شکل جدی و ریز بینانه توسط تامین کنندگان اجرا شود. مجموعه ما با صادرات سیر طی سالیان اخیر به کشور روسیه این تجربه را برای تامین این محصول به سورت سورت شده دارد.

نکته:

سیر تازه توسط ماشین های حمل یخچال دار انجام می شود.

صادرات انواع سیر

صادرات انواع سیر در کشور و در این مجموعه در طول سال انجام می پذیرد. سیر در انواع مختلفی کشت و تولید می گردد و برای صادرات و بازار داخلی تفکیک می شوند. از انواع سیر می توان به دو نمونه زیر اشاره کنیم:

سیر سفید

سیر قرمز

این دو سیر را می توانید در طول سال در دو شکل تازه و خشک خریداری کنید. کشور های مختلف خرید های ان ها بسیار متفاوت است به طور مثال کشور روسیه عمده خرید ان سیر تازه است و کشور پاکستان سیر خشک خریداری می کند.

صادرات سیر به روسیه

صادرات سیر کشور

کشور ما با تولید سیر در طول سال این شرایط را ایجاد کرده تا بتوان سیر را به کشور های مختلف صادر نمود. صادرات سیر کشور ضامن یک سری مسائل است که با همیاری سرمایه گذاران این حوزه و کشاورزان قابل حل است که باعث می شود سیر کشور با بهترین شکل به دیگر کشور ها صادر شود. سیر ایران این قابلیت را دارد که به کشور های خریدار سیر صادر شود.

صادرات سیر به روسیه

دلیل خرید سیر از ایران

هر خریدار برای خرید هر محصول و کالا باید دلایلی برای خرید خود داشته باشد و ان خرید برای ان مزیت هایی داشته باشد به همین خاطر کشور هایی که سیر از ایران خریداری می کنند شامل گزینه های زیر است:
کیفیت سیر ایران
نزدیکی ان کشور ها به ایران
ارزان بودن سیر ایران
بسته بندی مناسب
حمل و نقل و شرایط ارسال اسان

با توجه به این گزینه هایی که اعلام کردیم سیر ایران از قابلیت صادرات بسیار خوبی برخوردار است. سیر ایران را می توان به کشور های زیادی ارسال نمود فقط این کار در گرو هماهنگی با یک مجموعه است.

صادرات سیر به روسیه

 

ابوالفضل کریمی

من در حوزه موسیر و سیر مشغول به کار هستم

مجموعه سودا شما را به خرید بهترین محصولات موسیر و سیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

0 پاسخ به “صادرات سیر به روسیه در کشور”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید