مجموعه سودا شما را به خرید بهترین محصولات موسیر و سیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات سود آور سیر طارم به اروپا

آنچه در این مقاله می خوانید...

صادارت سود آور سیر طارمصادارت سیر به اروپا
سیر طارم

سیر مرغوب تولید شده در شهرستان طارم همه ساله به شکل بسیار سودآوری صادارت می شود. قاره اروپا بهترین مورد برای این حجم صادارت به شمار می آید.

صادارت سود آور سیر طارم

شهر طارم با در اختیار داشتن اقلیم آب و هوایی بسیار مناسب و همچنین وجود منابع آبی کافی در زمینه تولید انواع محصولات کشاورزی فعالیت های بسیار خوبی در سال های اخیر انجام داده است. یکی از محصولات خاص تولید شده در این شهر انواع سیر درجه یک می باشد. کیفیت سیر مرغوب طارم به قدری مطلوب است که توانسته است در بین کشور های مختلف دنیا محبوبیت های بسیار خوبی بدست بیاورد. حجم صادرات این محصول سبب سود آوری بسیار خوبی برای کشاورزان شهر طارم شده است. همه ساله بخش بسیار زیادی از سیر با کیفیت طارم به صادارت اختصاص داده می شود. از انواع سیر صادر شده می توان به سیر سفید و قرمز اشاره نمود که با توجه به کیفیت بسیار خوب آن بیشترین حجم صادارت را به خود اختصاص داده است. بسته بندی های بسیار شکیل به همراه کیفیت خوب این سیر در افزایش تقاضا برای این محصول بسیار تاثیر گذار بوده است.

صادارت سیر به اروپا

در زمنیه صادارت انواع محصولات کشاورزی با کیفیت مهمترین مورد تعیین کشور های هدف می باشد. در این انتخاب باید به اطمینان خرید و فروش تضمینی اهمیت فراوان داده شود. کشور های قاره اروپا یکی از بهترین بازار های هدف برای صادارت انواع سیر به شمار می آید. شایان ذکر است که کیفیت و سلامت سیر تولید شده در ایران برای مصرف کننده اروپایی بسیار مهم است. به خصوص ارگانیک بودن این محصول سبب افزایش محبوبیت آن در بین مردم این قاره می شود. سود آوری این صادارت نیز برای تولید کننده بسیار اهمیت دارد.

ابوالفضل کریمی

من در حوزه موسیر و سیر مشغول به کار هستم

مجموعه سودا شما را به خرید بهترین محصولات موسیر و سیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید