صادارت سیر همدان به کشور های آسیایی

آنچه در این مقاله می خوانید

هر ساله صادارت بسیار گسترده ای در مورد انواع سیر مرغوب و اصل همدان به کشور های دنیا در حال انجام است. کشور های آسیایی هر ساله بهترین خرید ها را برای سیر همدان انجام می دهند.

صادرات بسیار عمده سیر همدان

شهر همدان هر ساله در سطح بسیار بالایی اقدام به تولید انواع سیر مرغوب و با کیفیت می نماید. این سیر به دلیل اصل بودن و درجه یک بودن سهم بسیار خوبی در صادارت غیر نفتی ایران به خود اختصاص داده است. هر ساله رونق اقتصادی صادارت این محصول از شهر همدان قابل توجه کارشناسان می باشد. کشاورزان همدانی با مدیریت کارآمد توانسته اند کیفیت سیر تولید شده در مزارع خود را هر ساله حفظ نمایند. دلیل این مورد در سیستم کاملا مکانیزه تولید سیر در همدان می باشد. در این سیستم کلیه عملیات کاشت و داشت و برداشت به وسیله ماشین آلات بسیار پیشرفته انجام می شود. همچنین آبیاری مزرعه تولید سیر در همدان توسط سیستم های آبیاری تحت فشار به خصوص سیستم آبیاری قطره ای انجام می شود. در این سیستم حداقل هدر رفت آب بدست می آید و کشاورز می تواند سطح زیر کشت خود را با توجه مقدار آب موجود افزایش بدهد. این افزایش سطح کشت در نهایت جبران بسیاری از هزینه های تولید را برای کشاورز می نماید.

عرضه سیر همدان در کشور های آسیایی

به دلیل کیفیت بسیار ویژه سیر همدان اخیرا بازار این محصول در کشور های آسیایی شرقی نیز پر رونق شده است. طعم و مزه سیر همدان با سلیق مردم این کشور ها به خوبی سازکار است. در نهایت همواره در هر سال افزایش تقاضا برای سیر همدان سیر صعودی پیدا کرده است.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Telegram
Email
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط
از طریق فرم زیر میتوانید سفارش خود را به ما اعلام کنید تا کارشناس فروش ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرد.