مجموعه سودا شما را به خرید بهترین محصولات موسیر و سیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 9 + 7 =

صادارت سیر مرغوب تیمولو به بلژیک

آنچه در این مقاله می خوانید...

صادرات ممتاز ترین سیر تیمورلو به اروپاخرید سیر تیمولو در بلژیک
سیر تیمولو

صادرات انواع سیر ممتاز و مرغوب شهر تیمورلو اخیرا به کشور های اروپایی آغاز شده است. کشور اروپایی بلژیک از اولین کشور های وارد کننده این محصول می باشد.

صادرات ممتاز ترین سیر تیمورلو به اروپا

مناطق غرب ایران برای تولید بسیاری از محصولات کشاورزی ممتاز و صادارتی پتانسیل های بسیار خوبی دارند. تولید سیر درجه یک در این مناطق در سطح بسیار مطلوبی هر ساله در حال انجام است. شهر تیمورلو در استان آذربایجان شرقی یکی از مهترین شهر های سیر کاری ایران می باشد که هر ساله بهترین و با کیفیت ترین این محصول را به بازار های داخلیو خارجی عرضه می نماید. اخیرا به دلیل کیفیت بالای این محصول زمینه برای صادرات به کشور های اروپایی فراهم شده است. خرید در اروپا به شکل بسیار ویژه و به صورت تضمین شده از کشاورزان شهر تیمورلو انجام می شود. کشاورزان خبره این شهرستان هر سال درجه یک ترین سیر تولیدی خود را در شکیل ترین بسته بندی ها به اروپا صادر می کنند.

خرید سیر تیمولو در بلژیک

یکی از اولین کشور های اروپایی که اخیرا سیر ممتاز تیمولو را به صورت عمده خریداری کرده است کشور بلژیک می باشد. مردم این کشور در خرید انواع محصولات کشاورزی به خصوص سیر اصل حساسیت های بسیار زیادی دارند. کیفیت خوب سیر تولید شده در این شهر به خوبی با سلیقه مردم این کشور اروپایی سازگاری دارد. سلامت سیر تیمورلو در آزمایشگاه های معتبر کشور بلژیک به دقت مورد بررسی قرار می گیرد و در نهایت پس از تایید تاجران این کشور اقدام به خرید می نمایند.

ابوالفضل کریمی

من در حوزه موسیر و سیر مشغول به کار هستم

مجموعه سودا شما را به خرید بهترین محصولات موسیر و سیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 10 + 5 =
0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید