مجموعه سودا شما را به خرید بهترین محصولات موسیر و سیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 10 + 7 =

صادارت سیر درجه یک دزفول به روسیه

آنچه در این مقاله می خوانید...

سیر صادارتی شهر دزفولفروش سیردزفول در روسیه
سیر

صادرات انواع سیر درجه یک و مرغوب تولید شده در شهر دزفول به سایر کشور ها سالیانه صورت می گیرد. کشور روسیه هر ساله بهترین گزینه برای صادارت سیر به شمار می آید.

سیر صادارتی شهر دزفول

صادارت انواع سیر درجه یک و مرغوب از ایران به صورت پیوسته و عمده هر ساله انجام می شود. شهر دزفول همیشه یکی از با کیفیت ترین سیر های ایران را هر ساله تولید می کند. این سیر در بسته بندی های شناسنامه دار به کشور های مختلف صادر می شود. کیفیت و اصل بودن سیر دزفول در جوامع بین المللی همیشه مورد آزمایش قرار می گیرد. بنابراین خریداران عمده این محصول در خارج ایران با اطمینان کامل اقدام به خرید سیر ممتاز دزفول می نمایند. کیفیت خوب سیر دزفول را کارشناسان به دلیل استفاده به موقع از منابع آبی متناسب با نیاز بوته سبز شده سیر می دانند. این مورد سبب شده است ظاهر سیر برداشت شده از این شهر بسیار صادارتی و یکدست باشد.

فروش سیردزفول در روسیه

یکی از کشور های مهم آسیایی که همه ساله حجم بسیار قابل قبولی از انواع سیر دزفول را خریدای می نماید کشور روسیه می باشد. این کشور سیر دزفول را در بسته بندی های لیبل دار و شکیل تهیه می نماید. در این لیبل ها اطلاعات سیر تولید شده از جمله سال تولید، سلامت آزمایش شده و میزان تولید در واحد سطح وحود دارد. کشاورزان دزفولی با تجار کشور روسیه ارتباطات تجاری بسیار خوبی برقرار کرده اند. خرید به این شیوه به صورت مستقیم انجام می شود.

ابوالفضل کریمی

من در حوزه موسیر و سیر مشغول به کار هستم

مجموعه سودا شما را به خرید بهترین محصولات موسیر و سیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 10 − 1 =
0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید