صادارت سیر با کیفیت همدان به اروپا

آنچه در این مقاله می خوانید

صادارت انواع سیر مرغوب و با کیفیت شهرستان همدان همه ساله به سایر نقاط دنیا بسیار گسترده می باشد. کشور های اروپایی به تازگی اقدام به خرید سیر اصل همدان نموده اند.

صادارت انواع سیر ممتاز همدان

تولید انواع سیر مرغوب و با کیفیت در شهر همدان امروزه به شهرت جهانی رسیده است. علاوه بر کشور های آسیایی سایر کشورها در قاره های دیگر نیز به کیفیت سیر تولید شده توسط کشاورزان همدانی پی برده اند. این سیر همواره و همه ساله در بسته بندی های مناسب به بازار های جهانی عرضه می شود. کیفیت خوب سیر همدان به دلیل سیستم های خاک ورزی بسیار خوب قبل از کشت این محصول می باشد. کشاورزان همدانی پس از برداشت سیر برای کشت سیر سال بعد برنامه ریزی می نمایند. در مزراع همدان ابتدا با ماشین آلات سنگین اقدام به خاک ورزی عمیق می نمایند. سپس قبل از کشت و در بهار با دیسک یا خاک ورز مرکب اقدام به نرم کردن خاک سطحی می کنند. همچینن با کود پاش های پیشرفته کود های حیوانی مایع و جامد را در زمین پخش می کنند.

خرید سیر اصل همدان در اروپا

به دلیل استفاده از دنیای مجازی و اینترنت کشاورزان خبره همدانی امروزه توانسته اند محصول سیر ممتاز و اصل خود را به کشور های اروپایی معرفی نمایند. مردم این کشورها به کیفیت محصول سیر همچنین به سلامت غذایی آن اهمیت فراوان می دهند. سیر اصل و صادارتی همدان به خوبی توانسته است این نیاز مردم قاره اروپا را بر آورده کند. حفظ کیفیت هر ساله سیر در همدان سبب حفظ و افزایش تقاضا برای خرید این محصول از همدان شده است.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Telegram
Email
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط
از طریق فرم زیر میتوانید سفارش خود را به ما اعلام کنید تا کارشناس فروش ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرد.