خرید و فروش موسیر خشک به صورت عمده

آنچه در این مقاله می خوانید

خرید و فروش موسیر خشک را در چه مجموعه ای انجام دهیم؟ خرید و فروش موسیر خشک به چه صورتی انجام می شود؟ هر محصول تولیدی یک بازار خرید و یک سری مشتریانی دارد که به ان محصول نیاز دارند و باید ان را تهیه کنند. حال یا این محصول به صئورت مستقیم به ان ها می رسد یا به صورت واسطه ای این کار انجام می شود. موسیر نیز به همین شکل است برای تهیه ان به صورت مستقیم می توانید با مجموعه ما در ارتباط باشید.

انواع موسیر موجود برای خرید و فروش

موسیر موجود برای خرید و فروش را می توان به سه دسته بزرگ تقسیم نمود:

  • موسیر تازه

موسیر تازه به دو صورت خود رو و کشت شده قابل تهیه است که می توانید ان را برای مصرف مستقیم و یا تولید موسیر خشک و پودر موسیر استفاده نمود.

  • موسیر خشک 

موسیر خشک در کشورمان مصرف بالاتری نسبت به دیگر موارد موسیر دارد. موسیر خشک را می توان به شکل های مختلف تولید نمود. البته باید بدانید روش های تولید در کیفیت و رنگ موسیر تاثیر گذار است.

خرید و فروش موسیر خشک به صورت عمده

  • پودر موسیر

موسیر یک گیاه اشتها اور و طعم دهنده است. به همین علت ان را به صورت پودر در می اورند و مورد استفاده قرار می دهند. البته توجه داشته باشید پودر موسیر نیز دارای کیفیت ها و خالصی و ناخالصی ها یی نیز است که باید موقع خرید دقت نمایید و پودر موسیر خالص تهیه کنید.

انواع موسیر خشک

موسیر خشک در رنگ ها و انواع مختلف تولید می شود.

از جمله انواع موسیر خشک می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • موسیر خشک شده پلاکی
  • موسیر خشک شده پلاکی درهم
  • موسیر خشک شده افتابی
  • موسیر کلنگی یا ضایعات موسیر

 

خرید و فروش موسیر

خرید و فروش موسیر از فروردین ماه به صورت مداوم و جدی شروع می شود و بسیاری از همکاران قصد فروش موسیر را دارند. موسیر در شروع کار به صورت تازه بیشتر استفاده می شود و با برداشت های موسیر تازه بیشتر به صورت خشک انجام می گیرد. برای خرید و فروش انواع موسیر خشک می توانید با مجموعه موسیر ایران در ارتباط باشید.

خرید و فروش موسیر خشک

فروش موسیر به صورت عمده

فروش موسیر به صورت عمده برای صادرات به کشور های همسایه و مصارف داخلی مانند ترشی و لبنیات سالانه انجام می گیرد و در اسفند ماه به اوج خود می رسد. برای اینکه بتوانید یک محصول را به صورت عمده خریداری کنید باید با تولید کننده ان و شرکت ان در ارتباط باشید که هم از لحاظ تامین محصول و هم قیمت بتوانید بهترین قیمت ها را داشته باشید. مجموعه سودا سه پیاز اولین مجموعه فعال در این حوزه است که سالانه به تولید و فروش ان در سطح گسترده ای می پردازد.

خرید و فروش موسیر خشک

قیمت هر کیلو موسیر خشک

در مجموعه سودا سه پیاز قیمت هر کیلو موسیر خشک چه قدر است؟ ایا موسیر خشک یک قیمت ثابت دارد؟
موسر دارای انواع مختلف است و شرایط تولید متفاوت پس برای قیمت هر کیلو موسیر باید نوع ان را مشخص کنید تا همکاران ما بتوانند شما را با بهترین شکل راهنمایی کنند تا محصول خود را خریداری کنید.

خرید و فروش موسیر خشک

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Telegram
Email
WhatsApp

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط
از طریق فرم زیر میتوانید سفارش خود را به ما اعلام کنید تا کارشناس فروش ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرد.