مرجع خرید و فروش انواع سیر و پیاز
خانه / موسیر / خرید و فروش موسیر تازه کوهی

خرید و فروش موسیر تازه کوهی

خرید و فروش موسیر تازه کوهی امری مرسوم در محل های رویش این گیاه ارزشمند است. این گیاه بعد از برداشت یا به همان صورت به فروش می رسد یا این که ان را الک می کنند و گل و لای و ریشه ان را می گیرند و به فروش می رسانند. موسیر کوهی در شهر های مختلف با کیفیت های متفاوت و قیمت های متفاوت عرضه می شود.

موسیر کوهی

موسیر کوهی چیست؟ موسیر یک گیاه اندمیک است که به صورت خود رو در کوهستان ها و بعضی از ارتفاعات رویش می کند. این گیاه بسیار شبیه به سیر است و بسیاری از خواص ان را دارا می باشد و یک حسن ان نسبت به سیر بوی مطبوع ان است که برای بسیاری از مردم دلنشین و دلچسب است. این گیاه معطر را برای استفاده در ماست, ترشی و بسیاری از موارد دیگر به کار می گیرند.

فروش موسیر تازه کوهی

خرید موسیر تازه کوهی

خرید موسیر تازه کوهی را می توانید از مجموعه سودا سه پیاز در زمان های برداشت این محصول انجام دهید. موسیر کوهی تازه را معمولا به صورت عمده خریداری می کنند و ان را برای استفاده در لبنیات و طعم غذا استفاده می کنند. موسیر کوهی به دلیل ارگانیک بودن و طعم مناسب ان بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

فروش موسیر تازه کوهی

فروش موسیر تازه

موسیر تازه در دو مدل کوهی و کشت شده برای ارائه در بازار های داخلی به فروش میرسد. موسیر تازه را هم می توانید به صوت تازه مصرف نمایید و هم اینکه ان را خشک نمایید و به مدت طولانی تری از ان بهره ببرید.

فروش موسیر تازه کوهی

موسیر کوهی بهتر است یا موسیر کشت شده

ایا موسیر کوهی بهتر است یا موسیر کشت شده؟
باید در اینجا بگوییم که با توجه به نوع مصرف مان استفاده از این دو نوع و خرید هر کدام متفاوت است ولی اگر بخواهیم از لحاظ ارگانیک بودن بیان کنیم موسیر ها هر دو نوع به صورت ارگانیک است و کمتر دیده شده که از سم برای پرورش این گیاه استفاده گردد. ولی از لحاظ عطر و طعم موسیر کوهی کمی مناسب تر است.

فروش موسیر تازه کوهی

خرید پیاز موسیر

ایا به دنبال پیاز موسیر برای کشت هستید؟ ایا نمیدانید پیاز موسیر را به چه شکلی باید کشت نمایید؟ برای تولید کردن موسیر باید به دو شکل عمل نمایید:

  1. یا بذر ان را استفاده کنید
  2. یا از پیازچه ان استفاده نمایید

بهتر است برای زودتر نتیجه گرفتن و صرفه جویی در زمان از پیازچه موسیر برای کشت استفاده نمایید چراکه بعد از ۶ ماه می توانید برداشت انجانم دهید و خروجی داشته باشید ولی اگر بذر ان را کشت کنید مسلما باید زمان بیشتری را صرف کنید و در بعضی از مواقع تا ۳ سال نیز طول می کشد.

فروش موسیر تازه کوهی

بهترین موقع برای خرید موسیر و پیاز موسیر

پیاز موسیر را بسیاری از افراد فکر می کنند باید موقع کشت خریداری کنند و بعد از اینکه تا موقع کشت صبر کردند دیگر نمیتوانند پیاز موسیر تهیه کنند چراکه پیاز موسیر محدود است و زود به فروش میرود برای همین باید پیاز موسیر را در تیر و مردادماه خریداری کنید و ان را تا موقع کاشت در مکانی مناسب و خنک و بدون رطوبت نگهدارید.

فروش موسیر تازه کوهی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه کشاورزی سودا سه پیاز
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120954655
آدرس کانال: igarlic@
شماره ثابت شرکت: 02537767709
پست الکترونیکی:info@sowdasepiaz.com

مطلب پیشنهادی

موسیر برای کارخانه ها

موسیر برای کارخانه های ماست و ترشی

موسیر برای کارخانه های ماست و ترشی نیاز دارید؟ موسیر را در شکل های مختلف …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال موسیر کانال سیر