خرید و فروش سیر سورت شده صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید

خرید و فروش سیر با بهترین کیفیت و قیمت مناسب در سایز های متفاوت و سورت بندی شده از طریق بازار سیر ایران امکان پذیر است. برای تهیه انواع سیر در تناژ متفاوت می توانید با مجموعه ما ارتباط بگیرید تا در کمترین زمان سفارش شما را اماده و دریافت نمایید.

 

در کشورمان به دلیل کشت بیش از تقاضا و پتانسیل بازار داخل, سیر را به کشور های مختلف صادر می کنیم تا بتوانیم این مازاد تولید را جبران نماییم. برای اینکه بتوانیم بازار کشور های دیگر را نیز در دست بگیریم و برای کمبود سیرشان از ما سفارش بگیرند باید در سورت بندی و بسته بندی سیر دقت و سلیقه ی بیشتری به خرج دهیم تا سفارش سیر کشور های دیگر را معطوف خودمان کنیم.

سیر به شکل های متفاوتی برای صادرات مورد استفاده قرار می گیرد. که در زیر چند نمونه از ان را نام می بریم:

انواع سیر صادراتی

سیر قرمز تاره
سیر سفید تازه
سیر سفید خشک شده
سیر قرمز خشک شده

 

 

سیر تازه را بعد از برداشت کردن با جدا کردن برگ های ان و درجه بندی و سورت کردن ان برای صادرات به کشور های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. مازاد ان را نیز با روش های متفاوت خشک می کنند که فروش عمده سیر به صورت خشک شده انجام می گیرد.

 

انواع سیر صادراتی

سیر چه شهر هایی برای صادرات استفاده می شود

  • سیر طارم
  • سیر اذرشهر
  • سیر همدان
  • سیر پارس اباد
  • سیر شمال
  • سیر کرمان
  • سیر مشهد
  • سیر هرمزگان

 

سیر در شهر های مختلفی از کشورمان تولید و کشت می شود که از کیفیت مناسب و صادراتی برخوردارند و میتوان با سورت و بسته بندی مناسب از ان ها برای صادرات استفاده نمود. برای خرید و فروش سیر سورت شده شهر های مختلف برای صادرات می توانید با مجموعه بازار سیر ایران ارتباط بگیرید.

 

سیر چه شهر هایی برای صادرات استفاده می شود

 

خرید اینترنتی سیر تازه

خرید اینترنتی سیر تازه را در تناژ های بالا به صورت مستقیم و اینترنتی میتوانید از این مجموعه انجام دهید. سیر تازه را هم میتوان به صورت با برگ خرید نمود و خشک نمود و هم برای صادرات سورت و بسته بندی نمود. از جمله مزایای خرید اینترنتی پایین اوردن هزینه ها و صرفه جویی در وقت است که این مجموعه برای شما این امکان را فراهم کرده است.

 

خرید اینترنتی سیر تازه

قیمت سیر تازه صادراتی

سیر تازه صادراتی از جمله موارد صادراتی است که در فصل بهار و تابستان استارت ان زده میشود. سیر تازه به دلیل اینکه برای صادرات باید ریشه، ساقه و سایز بندی روی ان انجام شود و در بیشتر موارد پالت بندی نیز انجام گیرد قیمت ان از سیر بازار داخل متفاوت تر است و کیفیتی متفاوت تر نیز دارد.

 

 

قیمت سیر تازه صادراتی

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Telegram
Email
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط
از طریق فرم زیر میتوانید سفارش خود را به ما اعلام کنید تا کارشناس فروش ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرد.