مجموعه سودا شما را به خرید بهترین محصولات موسیر و سیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 10 − 4 =

خرید و فروش سیر سورت شده صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع سیر صادراتیسیر چه شهر هایی برای صادرات استفاده می شودخرید اینترنتی سیر تازهقیمت سیر تازه صادراتی
خرید و فروش سیر

خرید و فروش سیر با بهترین کیفیت و قیمت مناسب در سایز های متفاوت و سورت بندی شده از طریق بازار سیر ایران امکان پذیر است. برای تهیه انواع سیر در تناژ متفاوت می توانید با مجموعه ما ارتباط بگیرید تا در کمترین زمان سفارش شما را اماده و دریافت نمایید.

در کشورمان به دلیل کشت بیش از تقاضا و پتانسیل بازار داخل, سیر را به کشور های مختلف صادر می کنیم تا بتوانیم این مازاد تولید را جبران نماییم. برای اینکه بتوانیم بازار کشور های دیگر را نیز در دست بگیریم و برای کمبود سیرشان از ما سفارش بگیرند باید در سورت بندی و بسته بندی سیر دقت و سلیقه ی بیشتری به خرج دهیم تا سفارش سیر کشور های دیگر را معطوف خودمان کنیم.

سیر به شکل های متفاوتی برای صادرات مورد استفاده قرار می گیرد. که در زیر چند نمونه از ان را نام می بریم:

انواع سیر صادراتی

سیر قرمز تاره
سیر سفید تازه
سیر سفید خشک شده
سیر قرمز خشک شده

سیر تازه را بعد از برداشت کردن با جدا کردن برگ های ان و درجه بندی و سورت کردن ان برای صادرات به کشور های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. مازاد ان را نیز با روش های متفاوت خشک می کنند که فروش عمده سیر به صورت خشک شده انجام می گیرد.

سیر چه شهر هایی برای صادرات استفاده می شود

  • سیر طارم
  • سیر اذرشهر
  • سیر همدان
  • سیر پارس اباد
  • سیر شمال
  • سیر کرمان
  • سیر مشهد
  • سیر هرمزگان

خرید سیر همدان

سیر در شهر های مختلفی از کشورمان تولید و کشت می شود که از کیفیت مناسب و صادراتی برخوردارند و میتوان با سورت و بسته بندی مناسب از ان ها برای صادرات استفاده نمود. برای خرید و فروش سیر سورت شده شهر های مختلف برای صادرات می توانید با مجموعه بازار سیر ایران ارتباط بگیرید.

خرید سیر

خرید اینترنتی سیر تازه

خرید اینترنتی سیر تازه را در تناژ های بالا به صورت مستقیم و اینترنتی میتوانید از این مجموعه انجام دهید. سیر تازه را هم میتوان به صورت با برگ خرید نمود و خشک نمود و هم برای صادرات سورت و بسته بندی نمود. از جمله مزایای خرید اینترنتی پایین اوردن هزینه ها و صرفه جویی در وقت است که این مجموعه برای شما این امکان را فراهم کرده است.

خرید و فروش سیر

قیمت سیر تازه صادراتی

سیر تازه صادراتی از جمله موارد صادراتی است که در فصل بهار و تابستان استارت ان زده میشود. سیر تازه به دلیل اینکه برای صادرات باید ریشه، ساقه و سایز بندی روی ان انجام شود و در بیشتر موارد پالت بندی نیز انجام گیرد قیمت ان از سیر بازار داخل متفاوت تر است و کیفیتی متفاوت تر نیز دارد.

خرید و فروش سیر

ابوالفضل کریمی

من در حوزه موسیر و سیر مشغول به کار هستم

مجموعه سودا شما را به خرید بهترین محصولات موسیر و سیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 9 − 1 =
0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید