مجموعه سودا شما را به خرید بهترین محصولات موسیر و سیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 7 − 7 =

خرید ویژه سیر ممتاز مازندران در سبزوار

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید بسیار عمده سیر مرغوب مازندارنخرید عمده سیر در سبزوار
سیر مازندران

خرید ویژه انواع سیر ممتاز استان مازندران هر ساله در بسیاری از استان های ایران در حال انجام است. یکی از شهر های خراسان که همیشه سیر مازندران را به صورت عمده خریداری می کند شهر سبزوار است.

خرید بسیار عمده سیر مرغوب مازندارن

استان مازندارن توانسته است در مورد تولید انواع سیر با کیفیت در کشور شهرت بسیار فراوانی را به خود اختصاص بدهد. یکی از دلایل کیفیت بالای این سیر مربوط به کیفیت آب مورد استفاده در زمین های تولید سیر می باشد. بهترین آب برای تولید سیر در حد شوری در حدود ۴۵۰ میکروزیمنس می باشد. آب منابع زیر زمینی در استان مازندران در اکثر مناطق در حدود میانگین حدود ۵۰۰ میکروزیمنس می باشد. این کیفیت آب سبب توسعه بیشتر ریشه بوته سبر شده سیر می شود. در نهایت کمیت تولید در زمان برداشت به شدت بالا می رود. همچین کیفیت و طعم و مزه سیر با این شرایط بسیار بیشتر می شود. با این شرایط بسیاری از شهر های ایران متقاضی خرید سیر اصل مازندارن شده اند. هر ساله بسیاری از استان های ایران سیر مازندارن را به صورت ویژه به خصوص در زمان برداشت و تازه محصول خریداری می نمایند.

خرید عمده سیر در سبزوار

شهر سبزوار از توابع استان خراسان رضوی با جمعیت بسیار بالا همواره خریدار خوبی برای انواع سیر درجه یک به شمار می آید. تولید سیر در سبزوار به خوبی سایر استان ها انجام نمی شود. استان مازندارن هر ساله تامین کننده عمده سیر این شهر به شمار می آید. بخش قابل توجه ای از نیاز مردم سبزوار به دلیل فاصله کمتر با مازندارن از این استان تامین می شود.

ابوالفضل کریمی

من در حوزه موسیر و سیر مشغول به کار هستم

مجموعه سودا شما را به خرید بهترین محصولات موسیر و سیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 13 − 2 =
0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید