خرید ویژه سیر قرمز طارم

آنچه در این مقاله می خوانید

هر ساله انواع سیر قرمز تولید شده در نقاط مختلف کشور به صورت ویژه مورد خرید قرار می گیرد. شهرستان طارم توانسته است این سیر خاص را به صورت با کیفیت تولید نماید.

خرید عمده و خاص سیر قرمز

در تولید انواع محصولات کشاورزی توجه به تنوع ارقام تولید شده در جلب مشتری های بیشتر اثرات بسیار زیادی دارد. محصول سیر از جمله محصولات کشاورزی است که در ارقام مختلف در داخل کشور ایران مورد کشت انبوه قرار می گیرد. سیر در انواع سفید، صورتی و قرمز در بین مردم شناخته شده است. بیشترین حجم خرید این محصول مربوط به رقم های سیر سفید و قرمز می باشد. هر ساله سیر قرمز به صورت ویژه . خاص مورد خرید انبوه قرار می گیرد. کیفیت بالای این نوع سر خاص برای مصرف ترشیجات و حتی تازه خوری سبب افزایش تقاضا برای خرید آن شده است. بیشترین خرید این نوع سیر در استان های تهران، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی و غربی، اصفهان و البرز می باشد. خاصیت دارویی این سیر در کاهش کلسترول خون نیز بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

سیر مرغوب تولید شده در طارم

بسیاری از شهر های ایران به لحاظ کیفیت تولیدی انواع محصولات کشاورزی به خصوص انواع سیر شهرت بسیار زیادی پیدا کرده اند. یکی از این شهر ها طارم ازتوابع استان زنجان می باشد. اقلیم آب و هوایی این شهر به خصوص وضعیت دمایی آن پتانسیل خوبی برای تولید انواع سیر ممتاز ایجاد نموده است. بیشترین حجم تولید سیر این شهر مربوط به سیر محلی، سیر قرمز و سیر رقم آذر می باشد. کارشناسان کیفیت خوب سیر این شهر را به رقم اصلاح شده و هیبرید مورد استفاده نسبت می دهند. همچنین مدیریت زراعی از جمله مصرف انواع مود های آلی و ریز مغذی نیز در کیفیت نهایی این محصول اثرات چشمگیری گذاشته است.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Telegram
Email
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط
از طریق فرم زیر میتوانید سفارش خود را به ما اعلام کنید تا کارشناس فروش ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرد.