خرید موسیر درجه دو یا درجه سه

آنچه در این مقاله می خوانید

خرید موسیر درجه دو را از چه مجموعه ای تهیه کنیم؟ خرید موسیر درجه دو در این سایت امکان پذیر است. موسیر ها انواع مختلفی دارند که با عناوین مختلف اسم گذاری می شوند. برای خرید موسیر درجه دو یا درجه سه می توانید با بازار موسیر ایران در ارتباط باشید.

انواع موسیر خشک

موسیر خشک دارای انواع مختلفی است که بعد از تولید نسبت به کیفیت ان در دسته بندی های زیر قرار می گیرد.
لازم به ذکر است موسیر خشک را با توجه به نحوه ی تولید یا کیفیت موسیر نام گذاری می کنند که در زیر به چند نمونه از ان می پردازیم:

  • موسیر خشک پلاک یا همان موسیر صادراتی

موسیر را بعد از مراحل خشک کردن پلاک های سالم و مناسب را دست چین می کنند که به ان موسیر پلاک می گویند.

  • موسیر خشک درهم

موسیر سایه خشک را موقع تولید موسیر درهم می گویند که دارای پلاک های ریز و درشت است. این نمونه موسیر از پر کاربرد ترین نمونه موسیر است و از ان می توان برای موارد و مصارف مختلف استفاده کرد. این نمونه بعد از تولید در گونی های شفاف بسته بندی می شود و برای عرضه اماده حمل می شود.

  • موسیر افتابی یا موسیر درجه دو

موسیر افتابی به دلیل رنگ زرد یا قهوه ای ان به ان موسیر درجه دو می گویند. موسیر افتابی تمام المان های موسیر درهم را دارد فقط رنگ ان باعث متمایز شدن ان شده است.
موسیر افتابی به دلیل خشک شدن ان در افتاب به ان موسیر افتابی می گویند.

  • موسیر کلنگی یا موسیر درجه سه

ضایعات موسیر یا موسیر هایی که موقع برداشت توسط ابزار برداشت دچار زخم و پارگی می شوند را در اصطلاح, موسیر کلنگی یا درجه سه می گویند. این نمونه موسیر ها معمولا رنگ ان ها تیره است و در مقایسه با انواع دیگر بسیار قیمت مناسب تری دارد.

خرید موسیر درجه دو

موسیر درجه دو به موسیری گفته می شود که دارای ورق های ریز و درشت و شکسته است.موسیر درجه دو دارای کاربرد های فراوانی است و از ان برای صادرات به کشور هایی مانند عراق نیز انجام می شود. موسیر درجه دو منظور موسیر با کیفیت پایین تر نیست و منظور از این لفظ به خاطر یک دست نبودن محصول و همچنین پلاک نبودن این محصول است. موسیر موقع اسلایس دارای ورق های ریز و درشت است که موقع تولید به ان موسیر درهم می گویند.

خرید موسیر درجه سه

موسیر درجه سه نیز متناسب با نوع مصرفی که دارد به صورت عمده خریداری می شود و می توان ان را در دو نمونه شسته شده و شسته نشده تهیه کنید و از ان استفاده نمایید. موسیر در نمونه های مختلف ان دارای طعم و عطر مناسب است و تفاوت در شکل ظاهری و کیفیت و تولید موسیر است.

تهیه انواع موسیر

انواع موسیر از نوع تازه و انواع خشک در مجموعه سودا سه قابل عرضه است که این فعالیت از اردیبهشت هر سال شروع می شود و تا سال بعد ان ادامه دارد. موسیر به دلیل کشت پایین ان در کشور برای نیاز داخل و همچنین صادرات گزینه مناسبی است.

خرید موسیر درجه دو

فروش موسیر در همدان

شهر همدان با توجه به اقلیمی که دارد برای کشت موسیر و سیر از بهترین شهر ها در سطح کشور است که سالانه مقادیر زیادی سیر و موسیر در ان کشت و مورد استفاده قرار میگیرد. مجموعه سودا سه نیز از تولیدکنندگان این محصولات می باشد که شروع فعالیت خود را از سال ۹۲ اغاز نموده است.

خرید موسیر درجه دو

فروش موسیر در مشهد

شهر مشهد از جمله شهر های خریدار موسیر خشک و تازه در سطح کشور است که به دلیل اینکه یک شهر پر رفت و امد است می تواند حجم زیادی از این محصول را به فروش برساند. همچنین در شهر مشهد کارخانه جات مختلفی وجود دارد که نیاز به این محصولات دارند و ان ها را به صورت فراورده در می اورند.

خرید موسیر درجه دو

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Telegram
Email
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط
از طریق فرم زیر میتوانید سفارش خود را به ما اعلام کنید تا کارشناس فروش ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرد.