خرید عمده سیر دزفول در عراق

آنچه در این مقاله می خوانید

خرید عمده و گسترده انواع سیر درجه یک دزفول در بسیاری از کشور های همسایه ایران هر ساله انجام می شود. کشور عراق به دلیل نزدیکی با شهر های خوزستان بیشترین حجم خرید سیر ممتاز را دارد.

خرید گسترده سیر دزفول

استان جنوبی کشور هر ساله حجم بسیار بالایی از تولید انواع سیر مرغوب را به خود اختصاص می دهند. این تولید گسترده نیازمند ورود به بازار صادارت این محصول به سایر کشور ها را دارد. کشور های همسایه ایران بیشترین حجم خرید سیر ایران را به خود اختصاص میدهند. طعم و مزه سیر تولید شده در شهر دزفول شهرت بسیار خوبی در این کشور ها دارا می باشد. کارشناسان دلیل اصلی مزه خاص سیر دزفول را به کیفیت خاک در مزارع این شهر مربوط می دانند. وضعیت شوری خاک این شهر به حدی است که کیفیت نهایی سیر تولید شده را در حد بسیار خوبی قرار داده است.

فروش سیر دزفول در عراق

از جمله کشور های همسایه ایران که همه ساله حجم بسیار بالایی از سیر ایران را خریداری می کند کشور عراق می باشد. این کشور به دلیل نزدیکی و مجاورت با استان خوزستان بیشترین حجم خرید سیر این استان به خصوص سیر دزفول را به خود اختصاص داده است. کیفیت بالای سیر دزفول دلیل اصلی این خرید عمده می باشد. سیر با کیفیت دزفول در وزن ها و بسته بندی های متنوع و شکیل در اختیار تجار و مصرف کنندگان عراقی قرار می گیرد.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Telegram
Email
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط
از طریق فرم زیر میتوانید سفارش خود را به ما اعلام کنید تا کارشناس فروش ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرد.