مجموعه سودا شما را به خرید بهترین محصولات موسیر و سیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 11 − 7 =

خرید سیر ممتاز همدان

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید سیر همدان برای صادراتسیر سفید صادراتیقیمت سیر سفید

همدان یکی از نقاط مستعد کشت سیر در کشور است که سالانه اقدام به کشت ان در سطح وسیعی می کنند. به همین خاطر یکی از استان های مهم کشور در تولید سیر است و سیر ممتاز و صادراتی تولید میکنند که به بازار های داخلی و صادراتی در دو نوع تر و خشک شده انجام می شود. عمده کشت در همدان سیر سفید است که یکی از ممتاز ترین سیر ها در کشور به شمار می رود و موقع برداشت خرید و فروش ان به صورت عمده انجام می شود.

خرید سیر همدان برای صادرات

خرید سیر همدان برای صادرات از جمله مواردی است که صادرات ان بسیار بالا است و همه ی کشور های همسایه ایران نیز خریدار این محصول هستند و با خرید در سالیان سال به کیفیت این سیر پی برده اند. سیر همدان از نمونه سیر سفید است که در فصل پاییز و زمستان بیشترین خرید و فروش را دارد.

سیر ممتاز همدان

سیر سفید صادراتی

سیر سفید صادراتی در انواع تازه و خشک شده برای بازار های داخل، کارخانجات و همچنین صادرات استفاده میشوند. سیر سفید صادراتی را در بسته بندی های مختلف و همچنین سایز های مختلف میتوانید سفارش دهید.

سیر ممتاز همدان

قیمت سیر سفید

قیمت سیر سفید بسیار پر نوسان است و این نوسان نیز به دلیل کیفیت سیر و همچنین سفارش های مختلف است به طور مثال  قیمت سیر سفید برای استفاده در ترشی و همچنین برای پودر کردن، برای صادرات و … متفاوت است که همین باعث نوسان قیمتی میشود.

خرید سیر ممتاز

 

ابوالفضل کریمی

من در حوزه موسیر و سیر مشغول به کار هستم

مجموعه سودا شما را به خرید بهترین محصولات موسیر و سیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 13 + 5 =
0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید