مجموعه سودا شما را به خرید بهترین محصولات موسیر و سیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 11 − 7 =

خرید سیر قرمز سورت شده صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید سیر قرمزسیر قرمز سورت شدهخرید سیر تازهانواع سیر سورت شدهقیمت سیر تازه صادراتیقیمت بروز سیرسیر مناسب صادرات
خرید سیر قرمز سورت شده

خرید سیر قرمز سورت شده صادراتی در کدام مجموعه انجام می گیرد؟ در جوامع مدرن محصولات کشاورزی یعنی تمام میوه ها و سبزی ها به صورت سورت و لیبل گذاری شده عرضه می شود. این امر باعث تشخیص اسان تر کیفیت محصول می شود و کار مشتری را برای خرید محصول راحت تر می کند و نظم بازار و توزیع بسیار مناسب تر می شود. ولی متاسفانه کشور ما برای محصولات صادراتی نیز دستگاه سورتینگ مناسب موجود نیست چه برسد به محصولاتی که در بازار داخل عرضه می شود. به همین خاطر سیر را در بازار به صورت سورت شده نمی توانید تهیه کنید که می توانید برای خرید ان از نوع قرمز و انواع دیگر با ما ارتباط بگیرید.

خرید سیر قرمز سورت شده

خرید سیر قرمز

خرید سیر قرمز از جمله فعالیت های تاجران محصولات کشاورزی در بهار و تابستان است. سیر قرمز با توجه به رنگ و کیفیتی که دارد مورد استقبال بسیاری از کشور های اروپایی مانند روسیه و ترکیه است. سیر قرمز به صورت تازه برداشت می شود و بعد از برداشت در کارگاه های سورت سیر سودا سه پیاز عملیات سورت روی ان ها انجام می گیرد.

خرید سیر قرمز سورت شده

سیر قرمز سورت شده

سیر قرمز سورت شده در بهترین کیفیت و به صورت سورت شده اماده ارسال به کشور های مختلف اروپایی و اسیایی است. سیر قرمز را معمولا برای صادرات به صورت سورت شده خریداری می کنند که بسیار کیفیتی مثال زدنی دارد و برای کشور های مختلف از لحاظ قیمتی و کیفیتی مناسب است و قابل رقابت با دیگر نمونه های خارجی ان است.

خرید سیر قرمز سورت شده

خرید سیر تازه

اگر بخواهیم صادراتی موفق داشته باشیم باید در نظر داشته باشید که سیر تازه در کیفیت مناسبی کشت و نگهداری و برداشت شود. خرید سیر تازه به صورت های مختلفی انجام می گیرد که به دو مدل ان اشاره می کنیم. خرید به صورت با برگ در این نمونه سیر را در مزرعه با برگ و ریشه برداشت می کنند و خریدار ان را خریداری می کند و برای انبار کردن و یا سورت تهیه می کند. در نمونه دوم سیر بعد از برداشت در مزرعه در انبار سورت می شود و به صورت صادراتی و بسته بندی به فروش میرسد. هر دو مدل در این مجموعه قابل ارایه می باشد.

صادرات سیر تازه به روسیه

انواع سیر سورت شده

انواع سیر سورت شده چگونه می باشند؟
سیر ها معمولا یا به صورت تازه سورت می شوند و یا به صورت خشک سیر های خشک و تازه را می توان به چند شکل سورت و بسته بندی نمود. برای کشور هایی مثل عراق سیر را از لحاظ سالمی سورت می کنند و در اندازه های مختلف ان را بسته بندی می کنند در حالی که برای کشور روسیه و ترکیه سیر ها از لحاظ سایز نیز سورت می شوند و معمولا از سیر های قالب درشت تر استفاده می کنیم.

خرید سیر قرمز سورت شده

قیمت سیر تازه صادراتی

خرید سیر قرمز سورت شده صادراتی را در قیمت های متفاوت می توانید با ما تجربه نمایید. قیمت سیر تازه صادراتی نسبت به سیر تازه داخلی و یا سیر خشک متفاوت است. در این نمونه سیر های درشت و با کیفیت جدا سازی می شوند و بعد از عملیات سورت اماده بسته بندی می شوند که علاوه بر قیمت سیر هزینه بسته بندی ان نیز شامل می شود.

خرید سیر قرمز سورت شده

قیمت بروز سیر

سیر به عنوان یک گیاه بی نظیر سالهاست که توسط مردم به دلیل فواید سلامتی آن مورد استفاده قرار می گیرد و هنوز مورد استقبال طرفداران این سبزی با ارزش قرار می گیرد. بهتر است بگوییم ، این دارو بعد از خوردن غذا ، بوى کمی در دهان ایجاد کرده و با خوردن برخی از سبزیجات می توان آن را از بین برد. اگر از خواص دارویی این محصول با ارزش می دانید ، نه تنها خودتان از آن استفاده می کنید بلکه آن را به دیگران توصیه می کنید. یا حتی اگر چیزی در مورد کشاورزی می دانید می توانید از گل سیر نصف شده برای کاشت و رشد آن استفاده کنید ، آن را کشت می کنید. برای اینکه بفهمید یک پیاز سیر چیست ، باید به کتاب های موجود در این پرونده یا سایت ها مراجعه کنید و اطلاعات مورد نیاز خود را بدست آورید.

خرید سیر قرمز سورت شده

سیر مناسب صادرات

برای تعیین اینکه پیاز سیر مانند میخک است ، از هر موقعیتی باید هر دو گیاه مورد بررسی قرار گیرند. اما باید توجه داشت که هر دو گیاه بسیار مفید هستند و خواص دارویی زیادی دارند. به خصوص سیر که خواص بی شماری دارد و برای همه آشکار است.

کیفیت بالای سیر یکی از عواملی است که بسیاری از افراد را به سمت این ماده شگفت انگیز جلب کرده است. میخک سیر یا انواع دیگر سیر هم از نظر خوراکی و هم از داروهای استفاده شده استفاده می کند. به همین دلیل توصیه های زیادی برای استفاده از آن ارائه شده است.

این روزها مردم توجه زیادی به طب سنتی دارند و سیر یکی از داروهای گیاهی است که سالها مورد توجه پزشکان و افراد طب سنتی بوده است. این خواص زیادی دارد که می تواند بسیاری از بیماری ها را درمان کند.

خرید سیر قرمز سورت شده

ابوالفضل کریمی

من در حوزه موسیر و سیر مشغول به کار هستم

مجموعه سودا شما را به خرید بهترین محصولات موسیر و سیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 12 − 7 =
0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید