مرجع خرید و فروش انواع سیر و پیاز
خانه / سیر قرمز / خرید سیر قرمز سورت شده صادراتی

خرید سیر قرمز سورت شده صادراتی

خرید سیر قرمز سورت شده صادراتی در کدام مجموعه انجام می گیرد؟ در جوامع مدرن محصولات کشاورزی یعنی تمام میوه ها و سبزی ها به صورت سورت و لیبل گذاری شده عرضه می شود. این امر باعث تشخیص اسان تر کیفیت محصول می شود و کار مشتری را برای خرید محصول راحت تر می کند و نظم بازار و توزیع بسیار مناسب تر می شود. ولی متاسفانه کشور ما برای محصولات صادراتی نیز دستگاه سورتینگ مناسب موجود نیست چه برسد به محصولاتی که در بازار داخل عرضه می شود. به همین خاطر سیر را در بازار به صورت سورت شده نمی توانید تهیه کنید که می توانید برای خرید ان از نوع قرمز و انواع دیگر با ما ارتباط بگیرید.

خرید سیر قرمز سورت شده

خرید سیر قرمز

خرید سیر قرمز از جمله فعالیت های تاجران محصولات کشاورزی در بهار و تابستان است. سیر قرمز با توجه به رنگ و کیفیتی که دارد مورد استقبال بسیاری از کشور های اروپایی مانند روسیه و ترکیه است. سیر قرمز به صورت تازه برداشت می شود و بعد از برداشت در کارگاه های سورت سیر سودا سه پیاز عملیات سورت روی ان ها انجام می گیرد.

خرید سیر قرمز سورت شده

سیر قرمز سورت شده

سیر قرمز سورت شده در بهترین کیفیت و به صورت سورت شده اماده ارسال به کشور های مختلف اروپایی و اسیایی است. سیر قرمز را معمولا برای صادرات به صورت سورت شده خریداری می کنند که بسیار کیفیتی مثال زدنی دارد و برای کشور های مختلف از لحاظ قیمتی و کیفیتی مناسب است و قابل رقابت با دیگر نمونه های خارجی ان است.

خرید سیر قرمز سورت شده

خرید سیر تازه

اگر بخواهیم صادراتی موفق داشته باشیم باید در نظر داشته باشید که سیر تازه در کیفیت مناسبی کشت و نگهداری و برداشت شود. خرید سیر تازه به صورت های مختلفی انجام می گیرد که به دو مدل ان اشاره می کنیم. خرید به صورت با برگ در این نمونه سیر را در مزرعه با برگ و ریشه برداشت می کنند و خریدار ان را خریداری می کند و برای انبار کردن و یا سورت تهیه می کند. در نمونه دوم سیر بعد از برداشت در مزرعه در انبار سورت می شود و به صورت صادراتی و بسته بندی به فروش میرسد. هر دو مدل در این مجموعه قابل ارایه می باشد.

صادرات سیر تازه به روسیه

انواع سیر سورت شده

انواع سیر سورت شده چگونه می باشند؟
سیر ها معمولا یا به صورت تازه سورت می شوند و یا به صورت خشک سیر های خشک و تازه را می توان به چند شکل سورت و بسته بندی نمود. برای کشور هایی مثل عراق سیر را از لحاظ سالمی سورت می کنند و در اندازه های مختلف ان را بسته بندی می کنند در حالی که برای کشور روسیه و ترکیه سیر ها از لحاظ سایز نیز سورت می شوند و معمولا از سیر های قالب درشت تر استفاده می کنیم.

خرید سیر قرمز سورت شده

قیمت سیر تازه صادراتی

خرید سیر قرمز سورت شده صادراتی را در قیمت های متفاوت می توانید با ما تجربه نمایید. قیمت سیر تازه صادراتی نسبت به سیر تازه داخلی و یا سیر خشک متفاوت است. در این نمونه سیر های درشت و با کیفیت جدا سازی می شوند و بعد از عملیات سورت اماده بسته بندی می شوند که علاوه بر قیمت سیر هزینه بسته بندی ان نیز شامل می شود.

خرید سیر قرمز سورت شده

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه کشاورزی سودا سه پیاز
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120954655
آدرس کانال: igarlic@
شماره ثابت شرکت: 02537767709
پست الکترونیکی:info@sowdasepiaz.com

مطلب پیشنهادی

سیر قرمز سورت شده

فروش سیر قرمز سورت شده صادراتی

فروش سیر قرمز سورت شده صادراتی در کدام مجموعه انجام می شود؟ سیر را به …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال موسیر کانال سیر