خرید سیر قرمز با کیفیت

آنچه در این مقاله می خوانید

سیر قرمز به عنوان محصولی باکیفیت و دارای طعم بسیار عالی بیشتر به صورت عمده خرید و فروش می گردد. صادرات این محصول به علت کمیاب بودن آن بسیار پر رونق است.
سیر قرمز یکی از انواع گونه های گیاه سیر است که همچون گونه سفید آن دارای خواص بی شماری است.

با کیفیت ترین این نوع سیر در شهرستان های آذرشهر، دزفول و طارم کشت می شود و هرساله در اوسط تابستان برداشت می شود. سیر به عنوان یک ماده غذایی کم کالری برای سلامتی بسیار مفید است. باکتری های روده را از بین می برد و باعث تنظیم قند و کاهش فشار خون می گردد.

خرید سیر قرمز

خرید سیر قرمز را از این مجموعه از فروردین ماه هر سال میتوانید انجام دهید تا اسفند ماه و میتوان گفت در طول سال پیاز قرمز موجود داریم در ۶ ماه از سال سیر تازه قرمز و در ۶ ماه باقیمانده سیر خشک قرمز موجود است. سیر قرمز دصورت تازه از پرفروش ترین نمونه ها برای صادرات است و با ساقه ۸ سانتی متری برای صادرات بسته بندی و اماده میشود.

خرید سیر قرمز

سیر قرمز صادراتی

سیر قرمز مناسب صادرات به صورت تازه و با استفاده از نیروی انسانی سورت میشود و بعد از اینکه ساقه و ریشه ان گرفته شد در سایز ۵ به بالا در بسته بندی سبدی و در وزن های ۵ الی ۸ کیلوگرمی برای پالت بندی اماده و انجام میگیرد. سیر قرمز نیز در انواع مختلف موجود است و معمولا کیفیت ان ها علاوه بر سایز سیر در یک رنج است و برای سورت باید فقط دقت و شرایط مناسب مهیا شود.

خرید سیر قرمز

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Telegram
Email
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط
از طریق فرم زیر میتوانید سفارش خود را به ما اعلام کنید تا کارشناس فروش ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرد.