خرید سیر عمده صادراتی درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید

خرید سیر عمده صادراتی را از چه راه هایی می توان تهیه نمود؟ خرید سیر برای چه مصارفی انجام می شود؟ سیر را می توان به دو شکل تازه و خشک تهیه نمود و در بازار داخلی و صادراتی مورد استفاده قرار داد. سیر در فصل های مختلف متفاوت است و به صورت سیر تازه یا خشک برای صادرات سفارش داده می شود. برای خرید سیر عمده صادراتی در هر دو نوع می توانید با ما در ارتباط باشید.

قیمت سیر در کشور

پیش بینی قیمت محصولات وکالاها مثل پیش بینی آب وهوا است. یعنی با تجزیه وتحلیل می تواند حدس زده که در آینده چه تحولی بوجود می آید. ولی این امر صد در صد و قطعی نیست.

در خصوص قیمت سیر باید گفت که:

حدود یک چهارم سیر های تولیدی مجددا برای کشت سال بعد بعنوان بذر مصرف خواهند شد. از سه چهارم ما بقی سیرها حدود یک چهارم سیر های ضایعاتی ودرجه چندم است با این اوصاف تنها نصف سیر های قابل فروش باقی مانده اند.
از این مقدار سیر باقی مانده ۵۰در صد سیر درجه پایین و۵۰ درصد سیر درجه بالا است. پس می توان گفت سیر خشک تولید شده یک چهارم ان برای صادرات مناسب است.

خرید سیر عمده

خریداران سیر به چهار دسته تقسیم می شوند.
۱- خریداران خارجی(مربوط به صادرات)
۲-خریداران عمده برای تولید فراوردهای سیر مثل:

  • پودر سیر
  • سیر خشک شده
  • کارخانجات تولید سوسیس کالباس
  • ترشیجات و …. که این گروه از خریداران دنبال سیر خشک هستند.

۳- مصرف کننده عمومی که شامل عموم مردم می شوند.این افراد بیشتر به دنبال مصارف خانگی هستند وفصل ترشی وشوری گرفتن از این به بعد شروع می شود.این گروه از خریداران به مقدار کم خرید می کنند مثلا هر فرد چند کیلو اما چون تعداد انها میلیونی است.بنابراین مقدار زیادی در تناژ بالا خرید خواهند کرد.
۴- افرادی که تصمیم دارند در سال بعد سیر بکارند ولی بذر ندارند .

قیمت فروش سیر

خرید سیر تازه

خرید سیر تازه در اوایل فروردین ماه شروع می شود سیر تازه را می توانید هم به صورت با برگ و هم به صورت صورت شده و مناسب صادرات خریداری کنید. سیر تازه عمده ان برای کشور هایی از جمله روسیه و ترکیه ارسال می شود. سیر تازه ایران از لحاظ سایز و کیفیت در رتبه مناسبی قرار دارد و با اکثر کشور ها در رقابت است.

خرید سیر عمده صادراتی

خرید سیر خشک

تاجران و خریداران سیر خشک از تیر ماه می توانند استارت خرید های خود را برای این گیاه معجزه اسا شروع کنند. سیر خشک در دو رنگ قرمز و سفید رایج است و در کشور ما ایران ابتدا سیر های خشک قرمز به بازار می ایند و در ادامه سیر های خشک سفید رنگ که پر طرفدار تر هستند.
خرید سیر عمده صادراتی

صادرات سیر به روسیه

کشور روسیه را می توان بهترین و مهمترین خریدار سیر تازه ایران دانست و اگر این کشور خرید سیر خود را از ایران متوقف کند برداشت سیر ارزش وقت و هزینه را ندارد و اکثر کشاورز ها ترجیح می دهند که برداشتی انجام ندهند. برای فروش و معامله با کشور روسیه باید جوانب احتیاط را در نظر گرفت و بازار روسیه را نگه داشت.

خرید سیر عمده صادراتی

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Telegram
Email
WhatsApp

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط
از طریق فرم زیر میتوانید سفارش خود را به ما اعلام کنید تا کارشناس فروش ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرد.