خرید سیر طارم جهت صادرات

آنچه در این مقاله می خوانید

سیر مناسب برای صادرات میخواهید؟ باید بدانید که این سبزی پرخاصیت در درمان دندان‌دردهای شدید و آبسه موثر است. قرن‌ها است سیر‌ را به‌خاطر خواص بی نظیر ان مانند: ضدعفونی‌ کننده قوی ای است شناخته می‌شود و از سال ها پیش از میلاد در چین باستان برای درمان بیماری‌ها مورد استفاده قرار گرفته است. آلیسین، ترکیبی است که مسئول خواص ضدعفونی‌کننده، ضدباکتری و خواص درمانی قوی آن است.

خرید سیر طارم

سیر طارم یکی از انواع سیر صادراتی کشور است که تمام پارامتر های یک سیر صادراتی را دارد. سیر طارم از اواسط اردیبهشت به صورت جدی برداشت میشود که به دلیل کیفیت بالای این سیر هم برای صادرات و هم برای ترشی، خواهان زیادی دارد و زود به فروش میرسد.

خرید سیر طارم

خرید سیر درجه یک

برای صادرات و همچنین استفاده سیر برای ترشی نیاز به سیر های درشت و با کیفیت است که بسیار میتواند در کیفیت کار شما تاثیر گذار باشد. این مجموعه بهترین نمونه های سیر را برای شما فراهم میکند که میتوانید ان را خریداری کنید و استفاده کنید.

خرید سیر طارم

قیمت سیر مغان

از دیگر نمونه های سیر قرمز، سیر مغان است که در اواسط اردیبهشت برداشت میشود و ان سیر نیز بسیار کاربردی و مناسب است که مورد توجه خریداران است. سیر طارم و سیر مغان در هکتار های زیاد در این مجموعه کشت و روزانه برای صادرات و بازار های داخلی عرضه میشود که میتوانید استفاده نمایید.

خرید سیر طارم

سیر سورت صادراتی

برای صادرات سیر را به شکل دیگر باید اماده و عرضه نمود و کاملا با بازار های داخلی متفاوت است و بهتر است که توسط افرادی که در این زمینه فعالیت دارند انجام گیرد. سیر ها بعد از برداشت کاملا تمیز میشوند و ریشه و ساقه ان ها زده میشود و در بسته بندی های سبدی با فرم مشخص و مناسب قرار میگیرد که بسیار مورد توجه کشور های خریدار است.

خرید سیر طارم

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Telegram
Email
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط
از طریق فرم زیر میتوانید سفارش خود را به ما اعلام کنید تا کارشناس فروش ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرد.