مجموعه سودا شما را به خرید بهترین محصولات موسیر و سیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 13 − 4 =

خرید سیر سورت شده

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید سیر صادراتیسیر سورت شده همدان

به دنبال خرید سیر سورت شده هستید؟ ایا سیر نیز سورت می شود؟ محصولات کشاورزی را معمولا به چند دلیل سورت میکنند: در مواقعی که بخواهیم محصول مان دیده شود و بتوانیم ان محصول را با قیمت مناسب تر بفروش برسانیم این کار را انجام می دهیم. دلیل دوم برای صادر کردن محصول است که کار سورت انجام می شود. همانطور که می دانید برای صادر کردن محصول به کشور دیگر باید محصول باکیفیت تر و دارای رنگ و بسته بندی خاص تری استفاده کنید تا در این بازار پر رقابت محصول شما نیز خریدار پیدا کند. سیر نیز جز این محصولات است.

خرید سیر صادراتی

خرید سیر صادراتی خود را در انواع تازه و خشک با سایز +۵ و در سبد های با وزن ۵ به بالا با بهترین فرم و چینش در این مجموعه امکان پذیر است. سیر صادراتی باید در نوع تازه ساقه داشته باشد که ماندگاری سیر و طراوت سیر باقی بماند و در نوع خشک باید ساقه ان گرفته شود.

 

سیر سورت شده

سیر سورت شده همدان

سیر همدان، سیری با کیفیت جهانی و کاملا طبیعی با تناژ های بالا و در ماه های تیر الی اردیبهشت ماه به صورت سورت شده و کاملا صادراتی موجود است. سیر ها باید از نظر ظاهر و سایز سورت شوند و سیر های خندان و ریز جدا شوند و بعد در بسته بندی های سبدی و یا توری و کارتن قرار گیرد.

خرید سیر

 

 

 

ابوالفضل کریمی

من در حوزه موسیر و سیر مشغول به کار هستم

مجموعه سودا شما را به خرید بهترین محصولات موسیر و سیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 8 + 4 =
0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید