مجموعه سودا شما را به خرید بهترین محصولات موسیر و سیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید سیر تازه و سیر خشک

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید سیر تازهقیمت سیر تازهخرید سیر خشکقیمت سیر خشکتهیه سیر خشکقیمت سیر تازه ۹۸قیمت سیر ۹۸افزایش قیمت سیرقیمت بروز سیربزرگترین مرکز سورت سیرقیمت سیر تازه در بازار امروز
خرید سیر تازه

خرید سیر تازه و سیر خشک به چه صورت است؟ خرید سیر تازه و سیر خشک را در این مجموعه می توانید انجام دهید و امکان پذیر است. انواع سیر تازه متناسب با نوع مصرف, در بازار سیر ایران انجام می شود. گروه بازرگانی سودا سه پیاز فعال در حوزه صادرات سیر تازه و سیر خشک با بهترین کیفیت ها و بسته بندی ها در حال خدمت به تجار در این حوزه می باشد.


خرید سیر تازه

سیر تازه از محصولات صادراتی است که برای خرید ان می توانید از اردیبهشت ماه اقدام نمایید این محصول به مدت ۵ ماه برای فروش به کشور های اروپایی مانند ترکیه و روسیه انجام می گیرد.

سیر تازه در انواع مختلف به فروش می رسد که به چند نمونه از ان اشاره می کنیم:

 • سیر تازه با برگ
 • سیر تازه سورت شده
 • سیر تازه بدون برگ

به دلیل سرما در کشور های مختلف و شرجی بودن هوا در کشور های حاشیه خلیج فارس نیاز به مصرف سیر را بالا می برد که این امر باعث شده تا فروش سیر نیز رونق بگیرد.
سیر تازه مصارف زیادی دارد که به چند نمونه از ان می پردازیم:

 • سیر مناسب سیر ترشی
 • سیر مناسب خشک کردن
 • سیر تازه سورت شده صادراتی
 • استفاده در بسیاری از غذا ها
 • و …

قیمت سیر تازه

سیر تازه در شهر های مختلف کشور کشت می شود که با توجه به ان منطقه و ریز و درشتی سیر قیمت گذاری می شود. سیر تازه با توجه به نوع مصرف و تهیه ان قیمت گذاری می شود. به طور مثال قیمت سیر تازه صادراتی با سیر تازه مناسب سیر ترشی متفاوت است. از جمله موارد تاثیر گذار در قیمت سیر صادرات این محصول است در مواقعی که صادرات این محصول از روند خوبی برخوردار است روزانه قیمت ان نوسان پیدا می کند.

خرید سیر خشک

سیر خشک نیز مانند سیر تازه به صورت سورت شده و سورت نشده عرضه می شود. سیر تازه را عده ای از کشاورزان ان را در زمین خشک می کنند و عده ای دیگر بعد از برداشت به شکل های مختلف خشک می کنند. سیر خشک نیز مانند سیر تازه برای:

 • استفاده در ترشی
 • صادرات به کشور های مختلف
 • استفاده در انواع غذا ها
 • استفاده به عنوان طعم دهنده
 • و … مورد مصرف قرار می گیرد.

قیمت سیر خشک

قیمت سیر خشک نسبت به چند عامل قیمت گذاری می شود:

 • خشک بودن ان و رطوبت نداشتن
 • زمان خرید
 • سایز سیر و تمیزی ان
 • کیفیت سیر

با توحه به این چند گزینه سیر قیمت گذاری می شود و مورد مصرف قرار می گیرد. سیر خشک را باید در نظر داشته باشید که برای چه مصرفی نیاز دارید و متناسب با ان سایز سیر و کیفیت تان را معین کنید. سیر های خشک درشت و سفید بهترین قیمت را در بین سیر ها دارند.

 

تهیه سیر خشک

تهیه سیر خشک به صورت عمده و مستمر برای کسانی که خواهان این محصول هستند کمی دشوار است که مجموعه سودا سه پیاز گزینه ای مناسب برای تهیه سیر در طول سال است که انواع مختلف سیر را موجود دارد. برای تهیه انواع سیر تازه و سیر خشک می توانید با ما ارتباط بگیرید.

خرید سیر تازه

قیمت سیر تازه ۹۸

قیمت سیر تازه ۹۸ به صورت بابرگ از ۱۰۰۰ تومان شروع شد و تا ۲۵۰۰ افزایش داشت باید توجه داشته باشید که سیر تازه برای صادرات دارای کیفیت و سایز درشت تر است. سیر تازه به دلیل حساس بودن باید بعد از برداشت به فروش برسد و مورد سورت یا استفاده قرار گیرد چون به لحاظ تازگی امکان نگهداری بیشتر نیست و باید در سردخانه نگهداری شود.

خرید سیر تازه

قیمت سیر ۹۸

قیمت سیر ۹۸ در روز های اغازین سال با تب و تاب خوبی شروع به افزایش کرد و در دو هفته به دلیل صادر نشدن ان به پایین ترین قیمت خود یعنی کیلویی ۱۰۰۰ تومان رسید و بسیاری از کشاورزان مجبور به خشک کردن ان شدند و در پاییز و زمستان به فروش رساندند.

خرید سیر تازه

افزایش قیمت سیر

افزایش قیمت سیر با توجه به تقاضای کشور های روسیه و ترکیه انجام می گیرد و هر چه قدر که بازار این کشور ها تشنه باشد قیمت ها افزایش پیدا می کند. افزایش قیمت سیر در مواقعی از سال اتفاق می افتد و در سال هایی نیز سیر به پایین ترین حد خود می رسد.

خرید سیر تازه

قیمت بروز سیر

قیمت به روز سیر در رنگ های سفید و قرمز با تماس با مدیر فروش مجموعه امکان پذیر است و میتوانید از قیمت ها مطلع شوید. قیمت سیر در این مجموعه مناسب ترین قیمت موجود است.

خرید سیر تازه

بزرگترین مرکز سورت سیر

برای صادر کردن سیر هم سیر تازه و هم سیر خشک نیاز به سورت سیر از لحاظ ظاهری و سایز است که مجموعه سودا سه این کار را به بهترین شکل ممکن انجام میدهد. ایران، چین و هند از بزرگترین صادرکنندگان سیر هستند که برای ارسال به کشور های مختلف ارسال می نمایند.

خرید سیر تازه

قیمت سیر تازه در بازار امروز

قیمت سیر تازه در بازار امروز با توجه به موارد مختلف از جمله عرضه و تقاضا می تواند متفاوت باشد. واردات سیر مصر به هیچ وجه تاثیری در بازار داخلی ما نداشته است. تنها کاری که می توانیم به عنوان یک تجارت انجام دهیم این است که امیدواریم اوضاع در کوتاه مدت بهبود یابد ، تا فصول آینده بتوان به بهترین شکل ارسال نمود و صادرات را گسترش داد.

خرید سیر تازه

ابوالفضل کریمی

من در حوزه موسیر و سیر مشغول به کار هستم

مجموعه سودا شما را به خرید بهترین محصولات موسیر و سیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید