مجموعه سودا شما را به خرید بهترین محصولات موسیر و سیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید سیر برای ارسال به روسیه

آنچه در این مقاله می خوانید...

صادرات سیر به روسیهفروش سیر تازه صادراتیخرید سیر همدانقیمت سیر در سال ۹۹

سیر را برای ارسال به روسیه می خواهید؟ سیر مناسب بازار روسیه را از ما اطلاع بگیرید. طی تحقیقات اخیر بر روی سیر نشان داده افرادی که سیر و پیاز بیشتری مصرف می کنند کمتر به بیماری آرتروز مبتلا می شوند، آلیسین موجود در سیر خواص ضد التهابی دارد و از آسیب‌ دیدگی مفاصل و آرتروز جلوگیری می کند.

سیر برای ارسال به روسیه

صادرات سیر به روسیه

صادرات سیر به روسیه از دیرباز از ایران انجام میشد و هر ساله بیشتر و بیشتر میشود. کشور روسیه با توجه به اینکه کشوری پر جمعیت است این امکان را برای کشور ایران بوجود اورده تا بتوان محصولات را در تناژ بالا به این کشور ارسال نماید.

سیر برای ارسال به روسیه

فروش سیر تازه صادراتی

فروش سیر تازه صادراتی در کشور ایران از فروردین الی اواخر شهریور انجام میشود و سیر به صورت کاملا تازه انجام میگیرد. سیر تازه از لحاظ قیمتی مناسب تر از سیر خشک است و برای  استفاده انی بسیار دلپذیر تر و مطبوع تر است به همین خاطر به صورت تازه خریداری میشود.

سیر برای ارسال به روسیه

خرید سیر همدان

خرید سیر همدان را از تیرماه به صورت تازه و از شهریور ماه به صورت کاملا خشک میتوانید تهیه نمایید. سیر خشک همدان از بهترین نمونه های سیر در ایران و حتی میتوان گفت خاورمیانه است. این نمونه سیر دارای کیفیتی مناسب و خاصیت دارویی فراوان دارد که بسیاری از مردم این مسئله را مطلع نیستند. استان همدان به دلیل شهره در محصول سیر این امکان را برای دیگر شهر ها نیز به وجود اورده تا ان ها نیز بذر سیر را خریداری کرده و برای کشت در شهر های دیگر تست و انجام دهند.

سیر برای ارسال به روسیه

قیمت سیر در سال ۹۹

سال ۹۹ از جمله سال هایی است که به دلیل ویروس منفور کرونا شرایط را برای صادرات و واردات محصولات به کشور ها سخت نموده است به همین خاطر قیمت ان متغیر است و وابسته به تقاضای سیر در بازار های جهانی است. سیر در سال ۹۹ بسیار با قیمت مناسب خرید و فروش شد و به احتمال در سال ۹۹ نیز تقاضا برای این محصول بیش از پیش است.

سیر برای ارسال به روسیه

ابوالفضل کریمی

من در حوزه موسیر و سیر مشغول به کار هستم

مجموعه سودا شما را به خرید بهترین محصولات موسیر و سیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید