مجموعه سودا شما را به خرید بهترین محصولات موسیر و سیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید سیر اصل و سالم بشاگرد

آنچه در این مقاله می خوانید...

کشت سیر در بشاگرد
سیر بشاگرد

خرید و فروش انواع سیر اصل و سالم در کشور در هر ماه رونق بسیار زیادی دارد. شهرستان بشاگرد توانسته است در زمینه سلامت محصول سیر تولیدی خود رتبه قابل قبولی بدست بیاورد.
تولید انواع محصولات کشاورزی سالم و اصل نیازمند دانش و تجربه کافی می باشد. خرید و فروش هر محصول سالم در کشور در هر ماهی از سال نسبت به سایر محصولات با درجه سلامت کمتر بسیار پر رونق تر است. سیر سالم نیز برای تولید نیاز به مدیریت صحیح زراعی دارد. همکاری گسترده تولید کنندگان سیر و دانش آموختگان بخش کشاورزی به خوبی توانسته است به این مسئله ختم شود. به کارگیری اصول ریز و علمی در مزرعه از جمله سم پاشی بذر قبل از کاشت و عملیات به موقع سم پاشی در مزرعه کمک بسیار مهمی به تولید انواع سیر با کیفیت می نماید. بسیاری از آفات و بیماری ها بعد از طغیان در مزرعه به هیچ عنوان قابل جبران نمی باشد. بنابراین به خصوص در مزراع تولید سیر ممتاز قبل از بروز بیماری یا آفت اقدام به پیشگیری می نمایند. استفاده از تله های فرمونی برای به دام انداختن حشرات مادر بسیار موثر است. سم پاشی به صورت برگی سم های مسی سبب کاهش قابل ملاحظه بیماری های قارچی در مزرعه می شود.

کشت سیر در بشاگرد

شهرستان بشاگرد یکی از شهر های حاصلخیز کشور است که توانسته است اخیرا انواع سیر سالم و اصل را در اختیار عموم قرار دهد. رعایت تمامی نکات سلامت در مزرعه با مشاوره کارشناسان بیماری ها و آفات سبب تولید محصول سالم در بشاگرد شده است. بر اساس اعلام آمار های رسمی کشور رتبه این شهرستان در زمینه تولید سیر سالم بسیار قابل قبول است. این آمار ها به نوبه خود سبب افزایش چشمگیر فروش سیر بشاگرد در بین مردم ایران شده است.

ابوالفضل کریمی

من در حوزه موسیر و سیر مشغول به کار هستم

مجموعه سودا شما را به خرید بهترین محصولات موسیر و سیر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید