توزیع سیر درجه یک مازندران در عراق

آنچه در این مقاله می خوانید

توزیع انواع سیر درجه یک و ممتاز استان مازندارن در سایر کشور های دنیا هر ساله انجام می شود. کشور همسایه عراق از جمله گزینه های هدف مناسب برای صادارات سیر مازندارن به شمار می آید.

توزیع خوب سیر ممتاز مازندارن در خارج

استان مازندران به دلیل امکانات کشاورزی بسیار خوبی که دارد زمینه را برای تولید انواع محصولات کشاورزی صادارتی به خوبی فراهم نموده است. یکی از این محصولات صادارتی سیر درجه یک و اصل به شمار می آید. هر ساله سهم بسیار زیادی از سیر صادارتی تولید شذه در شهر های مختلف استان مازندران به سایر کشور های دنیا توزیع و صادر می شود. کیفیت ممتاز سیر این استان به دلیل وجود رطوبت بسیار بالا برای تولید این محصول به شمار می آید. همچنین خاک های غنی از مواد غذایی در زمین های کشاورزی این استان نیز در این کیفیت خاص اثر بسیار زیادی داشته است. سیر تازه این استان بیشترین طرفدار را در کشور های مختلف این استان به خود اختصاص داده است. بسته بندی های مناسب و شناسنامه دار این محصول نیز در افزایش حجم صادارت این محصول بسیار موثر بوده است.

بازار خوب صادرات سیر ایران در عراق

کشور های همسایه ایران به خصوص کشور عراق هر ساله بهترین بازار هدف برای صادرات سیر ایران به خصوص سیر تولید شده در استان مازندران به شمار می آید. این کشور به دلیل کیفیت خوب سیر ایران دارای طرفدارن زیادی برای این محصول می باشد. طعم سیر مازندران دارای شهرت خاص جهانی است. مردم عراق از این سیر به دلیل ارگانیک بودن آن در صنایع دارو سازی نیز استفاده فراوان می نمایند.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Telegram
Email
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط
از طریق فرم زیر میتوانید سفارش خود را به ما اعلام کنید تا کارشناس فروش ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرد.