تاجر سیر | خرید و فروش سیر با قیمت مناسب برای صادرات

آنچه در این مقاله می خوانید

تاجر سیر برای صادرات سیر تازه به کشور های مختلف مانند روسیه و ترکیه کدامند؟ گل گیاه سیر یکی از قدیمی ترین محصولات زراعی است که هزاران سال به عنوان ماده غذایی معطر کننده و دارویی استفاده می شود. آنها معمولاً سیر خرد شده و در انواع غذاهای دلچسب و گرم مورد استفاده قرار می گیرند و ممکن است به عنوان ماده اصلی در غذاهایی مانند سوپ سیر فرانسوی یا میرزاقاسمی استفاده شود. موارد مصرف سیر عبارتند از: پخت ، جوش ، ملایم پخت ، کباب ، سرخ ، سرخ کردن در روغن ، کباب ، یا در ترشی خام بریزید. سیر به دلیل طعم و عطر ان در بسیاری از غذا ها به صورت خام یا پودر استفاده می گردد. سیر ترشی به عنوان خوراکی خورده می شود.

تاجر سیر

عمده فروشان و توزیع کنندگان سیر

عمده فروشان و توزیع کنندگان سیر محصولات خود را با قیمت مناسب در سراسر بازار بین المللی به فروش می رسانند. نکته قابل توجه این است که عمده خرید سیر که امروزه توسط خریداران عمده انجام می شود توسط مراکز متعددی مانند مجموعه سودا سه پیاز انجام می شود. شایان ذکر است که مزایای خرید عمده فروشندگان را که هر خریدار ارائه می دهد ، ذکر کرد:

 • خرید انواع میوه مانند سیر از فروشندگان این محصولات ، انواع بیشتری از خریداران را در بر می گیرد.
 • در این مرکز قیمت ارزان تر تعیین می شود.
 • حمل و نقل را آسان تر می کند.

تاجر سیر

چگونه تولید سیر را شروع کنیم؟

برای شروع تولید پیاز باید همه چیز را در مورد نوع سیر و خصوصیات رشد آن بدانید تا بتوانید محصولی با کیفیت تولید کنید. از جمله ملزومات تولید سیر عبارتند از:

 • نوع اراضی کشاورزی
 • نوع کود
 • آبیاری زمین
 • درجه گرما و سرما
 • نور کافی است
 • زمان برداشت

تاجر سیر

سایز گیاه سیر چقدر است؟

اندازه گیاه سیر با توجه به عوامل مختلف متفاوت است. از مهمترین عوامل تعیین کننده اندازه سیر عبارتند از:

 1. نوع سیر
 2. محل کشت
 3. فاصله بین سیرهای کاشته شده

به طور معمول ، برای کاشت سیر ، گیاهان را ۲ تا ۳ اینچ از هم جدا کنید تا سیرهای بزرگ تولید شود ، و فاصله نزدیک اندازه سیر را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. نوع سیر نیز روی اندازه آنها تأثیر می گذارد. به عنوان مثال ، سیرهای قرمز از سیر های زرد بزرگتر است.

تاجر سیر

فروش عمده سیر قرمز

در مورد مصرف سیر ، ده ها برنامه برای سیر در صنایع غذایی و هر چیزی که مربوط به تغذیه ما باشد ، وجود دارد. سیرها می توانند برای کاربردهای مختلف داخل غذا پخت و پز استفاده کنند. برخی از این برنامه ها به طور خلاصه ذکر شده است:

 • تهیه ترشی
 • پودر سیر به عنوان چاشنی مواد غذایی
 • پیازهای کنسرو شده که از سیرهای پخته شده و پوست گرفته شده تهیه می شوند
 • برای صادرات

مطمئناً شما سیرهای بسته بندی شده ای را در صدها فروشگاه و بازارهای فوق العاده دیده اید که به عنوان یک نوع چاشنی در داخل فروشگاه های دیگر فروخته می شوند. سیرهای پودر شده بیشتر توسط شرکت های مواد غذایی ساخته می شوند که سیرها را در دمای بالا خشک می کنند و آنها را به عنوان پودری برای استفاده در حین پخت و پز غذاها تشکیل می دهند. سیر سفید بهترین انتخاب برای این مواد است زیرا از رنگ و بوی کمتری برخوردار هستند و باعث می شوند مواد غذایی طعم بیشتری پیدا کنند. قیمت پیاز در ایالات متحده آمریکا زیاد نیست زیرا بیش از ۵۰٪ انواع مواد غذایی آنها از این سبزی تهیه می شود و مردم برای تهیه آنها باید شرایطی را تهیه کنند ، مهم نیست که سطح اقتصادی آنها چیست.

علاوه بر این ، استفاده از پیاز سیر بیشتر در کشورهای اروپایی است و اجاق گازهای آن کشورها پودر سیر را به غذاهای خود اضافه می کنند و باعث خوشمزه تر شدن آنها می شوند ، زیرا برخی از افراد طعم سیر مخصوصاً در غذاهای سریع را دوست دارند.

تاجر سیر

فروش عمده سیر قرمز

همانطور که گفته شد ، انواع مختلفی از سیر وجود دارد که می توان در مزارع مناسب کشاورزی با آب و هوای مناسب کشت کرد. گونه های سیر رایج ترین آنها است و در کل دنیا بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع ، تقریباً همه کشورها سیر را پرورش داده و صادرات و مصارف سرزمینی را برای مردم انجام می دهند.

سیر قرمز و سفید دو نوع معروف سیر است و افراد با توجه به کاربرد و علاقه خود دو نوع از آنها را خریداری می کنند. سیر قرمز رنگ بنفش دارد و از نوع سفید مشهورتر است ، در زمستان و آب و هوای سرد کشت می شود و بوی کمتری از آن بو می دهد ، به جای آن ، سیرهای سفید بوی تند و تند می دهند و در لایه های آن آب بیشتری دارند. فرهنگ سیر سفید در تابستان و آب و هوای گرم و بزرگتر از آن است.

شاید مردم بوی سیر را به هیچ وجه دوست نداشته باشند ، رایحه گرم و بیش از حد این سبزی به همین دلیل است که بیشتر مردم از آن استفاده نمی کنند. البته بیشترین سطح آن بوها در حالی که تازه هستند بو می شوند اما غذاهای پخته شده یا سس آن بوی کمتری می بخشد. سیر دارای مواد اسیدی است ، بنابراین ، هرگز آن را به چشم خودتان وصل نکنید ، در صورت بروز این اتفاق ، فوراً چشمان خود را بشویید. علاوه بر سیر رسیده ، مراحل دیگری از سیر در حین کشت وجود دارد که افراد می توانند از آن استفاده کنند: موسیر تازه یا موسیر کوهی سبزیجات غیرقابل توصیف سیر است که معمولاً در غذاهای مختلف استفاده می شود.

تاجر سیر

فروش عمده سیر صادراتی

کشورهایی که در تولید و صادرات سیر با قیمت های مقرون به صرفه فعالیت دارند ، در وب سایت ها و صفحات مختلفی ثبت شده اند که به طور انحصاری به آنها اشاره شده است. برخی از این کشورها در اینجا ذکر شده است:

 • چین
 • هند
 • ایالات متحده
 • مصر
 • ایران
 • ترکیه
 • روسیه

همانطور که می بینید بیشتر کشورها آسیایی هستند. چین و هند دو بزرگترین تولید کننده با قیمت پایین و ارزان هستند. سیرهای قرمز و سیر زرد از این دو منطقه به مناطق مورد نیاز صادر می شود. قیمت عمده فروشی سیر در هند نیز برای واردات و تجارت بسیار مقرون به صرفه است و همچنین خرید عمده سیر ایران نیز در بین این کشور ها می تواند گزینه مناسبی برای بسیاری از کشور ها باشد.

تاجر سیر

صادرات سیر قرمز به روسیه

واردات و صادرات سیر قرمز که توسط کشورهای آسیایی بویژه هند و چین که در این زمینه فعال هستند انجام می شود. صادرکننده سیر در هند کیفیت این سبزیجات را آزمایش می کند و سپس تصمیم می گیرد که آنها را با قیمت های مختلف صادر کند. سیر قرمز بسیار بیشتر از رنگ سفید است و سیر قرمز ایران حاوی کیفیت بالایی است.

بنابراین ، به همین دلیل است که قیمت های مختلفی را برای این دو نوع تخمین می زند ، برای مثال ، سیرهای قرمز اغلب در فصل های زمستان و آب و هوای سرد رشد می کنند ، بنابراین ، می توان آنها را برای مدت طولانی مانند یک یا دو هفته نگهداری و نگهداری کرد. اما سیرهای سفید تا زمانی که قرمز نیست قابل استفاده نیست ، بنابراین ، آن را به عنوان یک نکته مثبت سیر قرمز و قیمت های بالاتر نشان می دهد. سیر خشک قرمز بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و یا کاربرد دارد زیرا بوی کمتری از سیر سفید بو می دهد. به هر حال ، دو نوع سیر در اختیار مشتریان خود است و مردم ترجیح می دهند با توجه به کاربردشان ، آنها را خریداری کنند.

پس از صادرات ، مناطقی که سیر را وارد می کنند ، آنها را به کل بازارهای داخل کشورهایی که داخل کشور کشت می شوند ، پخش می کند ، اما هزینه آنها بیش از آنها خواهد بود.

تاجر سیر

خرید سیر سفید صادراتی

عمده فروشان روزانه حاوی هر نوع میوه و سبزی هستند و حتی آنها را با حجم عمده می فروشند. این فروشگاه ها به فروشگاه های عمده فروشی و اصلی فروشگاه های اینترنتی متصل می شوند ، فروشگاه هایی که تمام فروشگاه های محلی مواد خود را از آنها خریداری می کنند. همه شهرها دارای این مناطق مرکزی هستند. عمده فروشان همچنین مواد خود را از آنها تهیه می کنند و مردم بخش عمده ای از محصولات را از آنها خریداری می کنند.

قیمت این مراکز از بازارهای فوق العاده و مراکز خرید پایین تر است. اگر می خواهید این فروشگاه های محلی را پیدا کنید ، وب سایت های اصلی را وصل کنید و شعب را پیدا کنید.

تاجر سیر

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Telegram
Email
WhatsApp

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط
از طریق فرم زیر میتوانید سفارش خود را به ما اعلام کنید تا کارشناس فروش ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرد.