بازار صادارت انواع سیر تیمورلو در ارمنستان

آنچه در این مقاله می خوانید

بازار خوب و پر رونق انواع سیر درجه یک شهر تیمورلو در کشور های همسایه ایران هر ساله رواج دارد. کشور ارمنستان سیر مرغوب این شهر را در حجم بالایی خریداری می کند.

صادارت خوب سیر درجه یک تیمورلو

تیمورلو از توابع استان آذربایجان شرقی است که در زمینه تولید انواع سیر درجه یک شهرت بسیار زیادی به خود اختصاص داده است. کیفیت بالایی این سیر سبب رونق صادارت این محصول در هر سال شده است. هر ساله برای سیر این شهر بازار بسیار خوب و پر رونقی در کشور های همسایه ایران وجود دارد. دلیل اصلی این بازار خوب در کیفیت خوب سیر تیمور لو است. رمز اصلی کیفیت سیر این شهر در کیفیت آب و خاک مزارع این شهر می باشد. سطح شوری آب و خاک مزرعه تولید سیر در شهر تیمولو زیر ۷۰۰ میکرو زیمنس می باشد. این مورد به خوبی در کیفیت نهایی سیر اثر زیادی داشته است. همچنین اندازه غده سیر برداشت شده به دلیل همین مورد سطح شوری مطلوب بسیار استاندارد و بازار پسند است.

خرید عمده سیر تیمورلو در ارمنستان

مردم کشور ارمنستان به اهمیت استفاده از سیر مرغوب در سبد غذایی هر روزه خود اشراف کامل دارند. این امر باعث افزایش سرانه مصرف سالانه در ارمنستان شده است. برای تامین نیاز مصرف سیر در این کشور مسئولین دولتی به فکر واردات این محصول از کشور ایران افتاده اند. سیر ایران به دلیل کیفیت بسیار خوبی که دارد محبوبیت زیادی در این کشور پیدا کرده است. یکی از شهر های ایران که هر ساله خرید عمده سیر برای کشور ارمنستان انجام می شود شهر تیمورلو می باشد.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Telegram
Email
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط
از طریق فرم زیر میتوانید سفارش خود را به ما اعلام کنید تا کارشناس فروش ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرد.